Fall Guys "failed to login, please check your connection" hatası

Enes Karatepe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bildiğiniz üzere Fall Guys bedava oldu ve ben yüklediğimde açmaya çalıştım açıldı fakat "failed to login, please check your connection" diye hata alıyorum. Bilmiyorum serverlemı alakalı ama kuzenim girebiliyor ve ben giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fall Guys'un server ile bir sorun açıkladığını biliyorum fakat 4-5 gün oldu server tamir edileli.
Ben Fall Guys destek kısmına yazdığımda sadece sorunun bu olduğu ve bana bu dosyaların bilgisayarınızda eksik olduğunu söylediler. Bunu indirince benim hatam düzeldi.

Bende de oldu yanlış dosyayı indirmişim. Teşekkürler.

Fall Guys'un server ile bir sorun açıkladığını biliyorum fakat 4-5 gün oldu server tamir edileli.
Ben Fall Guys destek kısmına yazdığımda sadece sorunun bu olduğu ve bana bu dosyaların bilgisayarınızda eksik olduğunu söylediler. Bunu indirince benim hatam düzeldi.
Yardımın için saol. oldu benimde

Yardımın için saol. oldu benimde
Bende de oldu yanlış dosyayı indirmişim. Teşekkürler.
nasıl yaptınız ben o visual ++C indirdim kurdum bende olmadı yardımcı olursanız sevinirim bide babamın bilgisayaraınada indirdim benimkinede indirdim babamda açılıyo bende açılmıyo neden acaba

attığın linkteki visiual +++C indirdim kurdum yine olmadı çozüm nedir acaba

Nasıl yaptınız ben o Visual ++C indirdim kurdum bende olmadı yardımcı olursanız sevinirim bir de babamın bilgisayaraınada indirdim benimkinede indirdim babamda açılıyor bende açılmıyor neden acaba?

Attığın linkteki visiual +++C indirdim kurdum yine olmadı çozüm nedir acaba?

X86 bir de X64 var hangisini indirdin?

Yeni konular

Geri
Yukarı