Fallout 3 nasıldır?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Nv'ı defalarca bitirdim ama Fallout 3'e hiç bakmadım, oyunun puanı da oldukça yüksek 91 almış. Diyalog kısmı Nv'a oranla zayıfmış diye duydum, öyle mi?
Bethesda diyalog kısmını iyi ayarlıyor o yüzden çok sorun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
TR yama kurunca genelde son bölümlerde oyun buga giriyor baştan uyarayım. Bir de sadece ana görevlere odaklanırsan çok çabuk bitiyor oyun. Kendim 2 defa oynamıştım fakat şu TR yama sebebiyle bug olduğundan bitirememiştim. Oyunun özellikleri vs güzel tek sorun ana hikaye kısa.

İnanılmaz güzel bir post apokaliptik oyundur. Yani nükleer savaş sonrasını konu alır. Tabi hayatında FPS dışında bir oyun oynamayan yeni nesilin anlaması biraz zor olabilir. Öte yandan oyun kültürüm var diyebilmen için Fallout 3'ü görmen, bilmen, ya da en iyisi oynaman şarttır. Al, tavsiye ederim:

GOTY öneririm:

Fallout 3: Game of the Year Edition on Steam

Sanirim ustune aciklama yapmayacağım. Ben çok fazla oynayamadım.

TR yama kurunca genelde son bölümlerde oyun buga giriyor baştan uyarayım. Bir de sadece ana görevlere odaklanırsan çok çabuk bitiyor oyun. Kendim 2 defa oynamıştım fakat şu TR yama sebebiyle bug olduğundan bitirememiştim. Oyunun özellikleri vs güzel tek sorun ana hikaye kısa.
Ana hikaye son gittiğim yer olduğundan sorun değil. :p

Yeni konular

Geri
Yukarı