Steam Fallout: New Vegas $1.49

Oynamayan kaldıysa oyun güzel.

Bir ara alacaktım bu fiyattan ama kaçırmıştım. Çok eski oyun olsada ben tüm fallout oyunlarını çok seviyorum. Bu oyun da atmosferiyle fiyatını hak edecek bir oyun bence. 60 TL'ye yakın bir fiyata denk gelir ek banka komisyonlarıyla bence günümüz için pahalı değil ve daha iyisini alamazsınız.

Bir ara alacaktım bu fiyattan ama kaçırmıştım. Çok eski oyun olsada ben tüm fallout oyunlarını çok seviyorum. Bu oyun da atmosferiyle fiyatını hak edecek bir oyun bence. 60 TL'ye yakın bir fiyata denk gelir ek banka komisyonlarıyla bence günümüz için pahalı değil ve daha iyisini alamazsınız.
Almadıysanız Amazon Prime Fallout (1997) oyununu ücretsiz gog.com üzerinden veriyor. Haberiniz olsun :)

60 TL'ye yakın bir fiyata denk gelir ek banka komisyonlarıyla
Oyunun günümüz dolar kuru ile TL karşılığı 45 TL. 60 TL'ye denk gelmesi için yaklaşık %35'lik bir komisyon olması lazım ki bu kadar yüksek olmasının imkanı yok. Olsa olsa maximum %10 olur, o da 49-50 TL civarı yapıyor.

Epic ve Amazon kaç defa ücretsiz verdi hala almayan varsa çok şey kaybetmiş demektir.

Oyunun doğru düzgün türkçe yaması mevcut değil, piyasada olan yarım yamalak ve bozuk. Tüekçe çeviri yapmayı bilsem uğraşırım günler boyu ama bu işi bilmiyorum. Yoksa bu oyun katiyyen doğru türkçe ve dlc'leriyle beraber oynanmalı. Epic games'te daha ucuz bu arada. Fallout en iyi açık dünya oyunlarından bir tanesi, gerek absürd olması gerek bağımsız hikayelere konu olması oyunu başyapıt yapıyor.

Oyunun doğru düzgün Türkçe yaması mevcut değil, piyasada olan yarım yamalak ve bozuk. Tüekçe çeviri yapmayı bilsem uğraşırım günler boyu ama bu işi bilmiyorum. Yoksa bu oyun katiyyen doğru Türkçe ve DLC'leriyle beraber oynanmalı. Epic Games'te daha ucuz bu arada. Fallout en iyi açık dünya oyunlarından bir tanesi, gerek absürt olması gerek bağımsız hikayelere konu olması oyunu başyapıt yapıyor.

Oyunu Türkçe yama ile birlikte bitirdim ve Türkçe yama gayet güzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı