Çözüldü Fan 90 derecede çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhabalar. Ekte gördüğünüz resim Valorant'tan. Valorant'a girmeden önce üfleyerek çalıştırıyorum 10 20 saniye dönüp duruyor. Ama yüke bindiğinde istediğinde çalışıyor. En son aklıma pilin gücünün yetemediği geldi. Nesi var bu fanın?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    193 KB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Hocam siz öyle söyleyince şüpheye düştüm. Dün bilgisayarcıya götürdüm yenisi 120 TL dedi ben internette yan sanayi ürünü 50'ye buldum. Zaten buna orijinal takmak ölü yatırım. Yan sanayi alsam sıkıntı çıkarmaz değil mi?
Bilemiyorum ama bence kesin fanlar bozuk.
Afterburner kullanmadığınız zaman çalışıyor mu fan. Bilgisayar açıldığında otomatik olarak çalışıyor ise uygulamadan kaynaklı olabilir fan ayarını manuel de mi bıraktınız.

Fan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bazen kasayı açıp üflüyorum az da olsa dönüp duruyor. Ayarlarda veya pilde sorun olabilir mi hocam yeterli gücü veremiyordur pil?

Fan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bazen kasayı açıp üflüyorum az da olsa dönüp duruyor. Ayarlarda veya pilde sorun olabilir mi hocam yeterli gücü veremiyordur pil?
Benim evde arada sırada kullandığım bir elektrik motoru var baya da kullandım yalnız artık gücünü kaybetti elimle azıcık döndürünce dönüp duruyor bu eskiyen elektrik motorlarının genel sorunu güçlerini kaybediyorlar, yeni fan alın düzelir.

Benim evde arada sırada kullandığım bir elektrik motoru var bayağı da kullandım yalnız artık gücünü kaybetti elimle azıcık döndürünce dönüp duruyor bu eskiyen elektrik motorlarının genel sorunu güçlerini kaybediyorlar, yeni fan alın düzelir.

Hocam siz öyle söyleyince şüpheye düştüm. Dün bilgisayarcıya götürdüm yenisi 120 TL dedi ben internette yan sanayi ürünü 50'ye buldum. Zaten buna orijinal takmak ölü yatırım. Yan sanayi alsam sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Bilemiyorum ama bence kesin fanlar bozuk.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı