Fan hızlandı ve hızı düşmüyor

Ablaci

Hectopat
Ben güç planını dengelide kullanıyordum ve planın ayarlarını kendime göre yapmıştım fanlar hiç hızlanmıyordu ama yanlışlıkla bütün plan ayarlarını sıfırladım eskisi gibi yaptım ama fanlar hızlı çalışmaya başladı. Eskiden olmuyordu şimdi neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde iki türlü fanlar hızlanıyor diye biliyorum ilki ısınmadan kaynaklı otomatik kendi kendine hızlanıyordur arka planda hiçbir şey çalışmıyorsa ve oyun falan açık olmadığı halde hızlı dönüyorsa sizin yaptığınız bir nedenden dolayı hızlı dönüyordur gözden kaçırmış bir ayar olmalı elbet tekrar kontrol edin derim.

Genelde iki türlü fanlar hızlanıyor diye biliyorum ilki ısınmadan kaynaklı otomatik kendi kendine hızlanıyordur arka planda hiçbir şey çalışmıyorsa ve oyun falan açık olmadığı halde hızlı dönüyorsa sizin yaptığınız bir nedenden dolayı hızlı dönüyordur gözden kaçırmış bir ayar olmalı elbet tekrar kontrol edin derim.

Boştayken sorun yok fakat oyuna girince hızlanıyor öküz gibi ısınıyor ayarları sıfırlamadan önce ısınmıyordu bir de hızlı çalışmıyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı