Fana Vazelin nasıl sürülür?

Kardeş 3. maddede bir özellik yazıyor oku hele bir onu heh okudunmu o yüzden kullan deniliyor işte.

İşlemci üstüne gelen yere mi diyorsun fan mil kısmına mı?
Screenshot_20211107-000641.png

Güzel forumdaşlar, WD-40 yağlayıcı değil yağ sökücüdür. Yağlayıcı özelliği çok düşüktür ve uçucu olduğundan uzun ömürlü olmaz. WD-40 amacı bölgede bulunan yağı, nemi ve pası uzaklaştırıp parçanın rahat çalışmasını sağlamaktır.

Fanın yağa ihtiyacı var. Fan gibi sürekli dönen parçalarda günü kurtarmak dışında çözüm olmaz. Aksine içerisinde bulunan az miktarda yağı uzaklaştırmış olursunuz.

Eki Görüntüle 1208008

Bunu test etmek isteyenler varsa bisiklet zincirine WD-40 uygulasınlar. Tavsiyem altına bir tas koyun. Tüm yağın yavaş yavaş çözündüğünü göreceksiniz.
WD40 ile zincir yağları farklıdır. Çözücü, pas sökücü, yağlayıcı vs. özellikleri vardır.

Kahve mi burası? Ben senin nereden kardeşin oluyorum? Şu tavra bak!

Kayganlaştırma ile yağlama aynı şey mi? Sen önce yazanları düzgün oku. Süzgeçten geçir.

Okuyorum ama sen galiba tam kavrayamıyorsun amaç yağlamak değil ki amaç sürtünmeyi azaltmak ki ses çıkmasın değil mi? O zaman bu forumda daha çok kardeş hoca laflarına kavga çıkarırsın ya alışırsın bu hitab biçimlerine ya da alışırsın başka yolu yok.
Tam kısmı nere.

O silikonun hemen altı.
Bu kısım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-07-00-12-43-991_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2021-11-07-00-12-43-991_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı