Ücretsiz Fanatical bedava Streamer Life Simulator Steam keyi veriyor!

Önceden uyarmam gerekiyor, oyunu almanız için VPN açmanız gerekiyor. Ben direkt Opera'nın kendi VPN'i ile Avrupaya bağlanarak alabildim. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Steam hesabınızı da bağlamanız gerekiyor. Site güvenilir mi diye soracak olursanız da evet site ünlü bir resmi key distribütör sitesidir. Zaten oyunu aldıktan sonra bağı koparabilirsiniz.

Keyi aldıktan sonra başarılı bir şekilde aktif edebildim, anladığım kadarıyla verilen key global bir key o yüzden bölgesel bir kısıtlama yok.

Fanatical Linki: Streamer Life Simulator | PC Steam Game | Fanatical

Eki Görüntüle 2170309

Eki Görüntüle 2170311
Not available in your region diyor olmuyor

Önceden uyarmam gerekiyor, oyunu almanız için VPN açmanız gerekiyor. Ben direkt Opera'nın
kendi VPN'i ile Avrupaya bağlanarak alabildim. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Steam hesabınızı da bağlamanız gerekiyor. Site güvenilir mi diye soracak olursanız da evet site ünlü bir resmi key distribütör sitesidir. Zaten oyunu aldıktan sonra bağı koparabilirsiniz.

Keyi aldıktan sonra başarılı bir şekilde aktif edebildim, anladığım kadarıyla verilen key global bir key o yüzden bölgesel bir kısıtlama yok.

Fanatical Linki: Streamer Life Simulator | PC Steam Game | Fanatical

Eki Görüntüle 2170309

Eki Görüntüle 2170311
Not available in your region diyor olmuyor

1713365924463.png

Bu sekilde hata aliyorum.

Arkadaşlar 5 dolar limiti falan yok. VPN'imi açtım, hesabımı oluşturdum, yepyeni bir Steam hesabı açtım ve Fanatical hesabımı doğruladıktan sonra kodumu aldım. VPN açmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 180027.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 180027.png
    124,8 KB · Görüntüleme: 25
Sıfırdan hesap açıp dener misiniz? Üstelik bölgemi Türkiye yaptım fakat profil falan yapmakla uğraşmadım. Direkt olarak bağladım ve keyimi verdi bende.

Geri
Yukarı