Fanın içinden pamuk çıktı

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhaba hocalar. Kasanın fanı çok pisti ve sesliydi. Temizlerken fanın arasından çember şeklinde pamuk çıktı ve koptu. Sorun çıkartır mı? Kasayı açmaya korkuyorum. @Yener K. @Enes3078

Son düzenleme:
Hocalar pamuk eminim fotoğraf gerekirse:

IMG_20230219_164018.jpg

Bu pamuğun küçük bir parçası diğer parçaları koptu.

IMG_20230219_164026.jpg

Ve logonun altındaki boşluk var ya, oradan çıktı. Ne yapmam gerekiyor?

Tıkamışlardır gömmen lazım.

Nasıl yani?

@Yener K. hocam böyle konularda çok kez bana yardım etmiştiniz şimdi de yardım ederseniz çok memnun olurum.

O pamuk değil de toz birikintisi olabilir mi?
Yok hocam pamuk, eminim.

Son düzenleme:
Hocalar pamuk eminim fotoğraf gerekirse:

Eki Görüntüle 1675199

Bu pamuğun küçük bir parçası diğer parçaları koptu.

Eki Görüntüle 1675201

Ve logonun altındaki boşluk var ya, oradan çıktı. Ne yapmam gerekiyor?

Nasıl yani?

@Yener K. hocam böyle konularda çok kez bana yardım etmiştiniz şimdi de yardım ederseniz çok memnun olurum.

Yok hocam pamuk, eminim.

Fana güç bağlantısı verin eğer çalışıyorsa takın ve çalıştırmaya devam edin. Bir aksilik yok.

Sıkıntı olmaz. Etraftan toplanan tozlar bir araya gelince böyle görüntüler oluşabilir. Temizleyip kullanabilirsiniz.

Bence pamuk. Nereden geldi, oradaki amacı neydi bilinmez. Ama çalışıyorsa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fan sonuçta, ne yapabilir ki. En fazla dönmez.

Hocalar çalışıyor. Teşekkürler. Sadece önceden fandan affedersiniz ama gaz çıkarma sesi geliyordu şu an ise bildiğiniz nota gibi sesler çıkıyor 😀

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı