Fanusta japon balığı bakımı

Yeni balık almayı düşünüyorum artık ben değil babam ilgileniyor. Küçük akvaryum vatozu alsam sıkıntı olur mu?

Sıkıntı olmaz. Vatoz bütün türlerle uyumlu yaşar. Su sıcaklığını 24 derecede tutmanız iyi olur. Daha düşükleri vatozu strese sokabilir.

@Anions Oranda ve ranchu türlerine bakabilirsiniz. İçine 5-6 tane cory atın(çöpçüler) kendileri çok tatlıdır kedi balığına benzerler. Akvaryumdaki yemlerin temizliğini sizin yerinize yapar.

Sıkıntı olmaz. Vatoz bütün türlerle uyumlu yaşar. Su sıcaklığını 24 derecede tutmanız iyi olur. Daha düşükleri vatozu strese sokabilir.

@Anions oranda ve ranchu türlerine bakabilirsiniz. İçine 5-6 tane cory atın(çöpçüler) kendileri çok tatlıdır kedi balığına benzerler. Akvaryumdaki yemlerin temizliğini sizin yerinize yapar.

Bakarım bizim kendi balıkçı tandığımız var toptan balık satıyor ondan alırım beğenirsem.

Arkadaşlar mute yemiştim cevap yazamadım peki lepistes nasıl olur 1-2 tane.

@Anions oranda ve ranchu türlerine bakabilirsiniz. İçine 5-6 tane cory atın(çöpçüler) kendileri çok tatlıdır kedi balığına benzerler. Akvaryumdaki yemlerin temizliğini sizin yerinize yapar.

Fanus için lepistes seçtim küçük oldukları için 1-2 tane almak istiyorum yaşayabilir mi?

Geri
Yukarı