Japon balığı beslemek

nosmess

Attopat
Daha fazla  
2 3 tane Japon balığı almayı düşünüyorum. Bunun için akvaryum yem vb seyler onerir misiniz? Ve nelere dikkat etmeliyim?

2 3 tane Japon balığı almayı düşünüyorum. Bunun için akvaryum yem vb seyler önerir misiniz? Ve nelere dikkat etmeliyim?

Yem olarak ve sıcaklıgı arastır bence birden fazla site istedin konuda açarak ögren önce temelleri ister yem olarak ver ister benim yaptım gibi meyve suyu vere bilrisin meyve katı olarak kullanıslı değil kayısı aramalı meyve suyu verdim 1 siringa igne ile ölcü beybi boy igne.

2 3 tane Japon balığı almayı düşünüyorum. Bunun için akvaryum yem vb seyler önerir misiniz? Ve nelere dikkat etmeliyim?

80 LTD'e 4 yıldır sağlıklı bir şekilde 6 Japon 1 vatoz besliyorum, kolay beslenebilir balıklar. Yemlerini güzel bir markadan alırsanız sera veya Tetra gibi memnun kalırsınız. Bazen bezelyenin dışını çıkartıp soğuk soğuk parçalar halinde atarsınız yerler severler bezelyeyi. 3 tane Japon için silis kumu alırsın 40 LTD'e rahat beslersin daha fazla litrede 60 70 gibi çok rahat yaşarlar filtre olarak ben AQUAWING 601F kullanıyorum. O akvaryum için 100l/h ideal olur.

2 tavsiyem daha olacak ilk olarak siyah çay 1 siringa ile kuvvetli bagısıklık için bas gitsin suya günlük tüketilen çaydır siringa ile igne yani 1 defaya mahsus Siyah çayın faydaları - Acıbadem Hayat bu bitkisel üründür her türlü bitkisel ürün çay olarak balıga zarar vermesi mümkün değil 2 inci olarak dıs deri için su mentalin mavisi su düzenleyicisi olur renk balıgı bozar mentalin dersen saf su rengine beyaz sirke isini görür ne ise yarar dersen bu konuda söyle suraya link bırakiyim tıkla bak Beyaz Sirke Nedir? Beyaz Sirke Ne İşe Yarar? bitkisel çay veya sirke balıga zarar vermez kendi balıgımda denedim japon ve teleskop balıgımda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı