Far Cry 3 bedava oldu!

Sonunda yaptım. Beyler telefondan login olup yine telefondan siteden girip ekleyin sonra uygulamasını bilgisayardan açın ekleniyor. Haydi hayırlı olsun herkese :)

Eki Görüntüle 655094
Dediğiniz gibi yaptım ve geldi. Teşekkürler. Bakalım İnternette övüldüğü kadar iyi bir oyun mu yoksa overrated bir oyun mu?

Her yerde bedava olacak mı? Bir de nasıl alabilirim bunu? Tam anlamadım.

Hocam çok basit, telefondan Uplay'e login olup burada ilk mesajda verilen linke tıklayıp oradan şu görseldeki mavi yere tıklayın. Sonra bilgisayardan Uplay uygulamasını açtığınızda oyunu kütüphanenize eklenmiş olarak göreceksiniz.

Screenshot_7.png

Mükemmel bir şey. Korsan oynuyordum ben de indirimde alacaktım gerek kalmadı.
30 GB yer kalmış HDD'de. Şu Watch Dogs'ı bitireyim sileceğim. Kararsız kaldım Watch Dogs 2 mi indirsem Far Cry 3 mü?
Hocam çok basit, telefondan Uplay'e login olup burada ilk mesajda verilen linke tıklayıp oradan şu görseldeki mavi yere tıklayın. Sonra bilgisayardan Uplay uygulamasını açtığınızda oyunu kütüphanenize eklenmiş olarak göreceksiniz.

Eki Görüntüle 655103
Önceden Login olmaya bile gerek yok oraya tıkladığınız zaman size otomatik olarak Login ekranı gösteriyor.

30 GB yer kalmış HDD'de. Şu Watch Dogs'ı bitireyim sileceğim. Kararsız kaldım Watch Dogs 2 mi indirsem Far Cry 3 mü?

Login olmaya bile gerek yok oraya tıkladığınız zaman size otomatik olarak Login ekranı gösteriyor.
Sana kalmış. Watch Dogs 2'yi hiç oynamadım onunla alakalı bir şey diyemem. Ama Far Cry 3'ü kesinlikle dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı