Far Cry 3 ve Far Cry 4'ün aynı olması

Far Cry serisinden sadece 3 ve 4'ü oynadım.

Vaas falan hikaye, asıl kahraman Pagan Min.. Adamın davranış tarzı yetiyor zaten hayran bırakmaya.

AC serisi keşke değişmeseydi. Oyunun oynanışı çöp olmuştu. Umarım o kadar da değişikliğe gidilmez. Assasin olup olmadığımız bile belli değil Black Flag oyunundan sonra.
Değişmese seri sıkardı. Bende değişmemesi tarafındaydım, ama bir gün ilaki değişecekti.

Bu kanal nasıl 38k abone ya cidden çok iyi. (Sanırım fazla video atmadıkları için.)

Far Cry 6'dan ümidim yok. Sadece harita baştan yaratılacak ve animasyon, grafik iyileştirmeleri yapılacak. Ama bu sefer fazla kopya yapmayacaklar gibime geliyor bana. Kararsız kaldım.(Allah verecek belanı Ubisoft ve Dunia )

Far Cry serisinden sadece 3 ve 4'ü oynadım.

Vaas falan hikaye, asıl kahraman Pagan Min.. Adamın davranış tarzı yetiyor zaten hayran bırakmaya.
Katılmıyorum hocam,Pagan Min de iyi bir hissiyat bıraktı ama Vaas tam oturan harika bir karakter yani Vaas vs Pagan Min derseniz Vaas derim.
İkisi de güzel oyun ama art arda oynarsanız ilk 4 saatte sıkılırsınız.

Seriler aynı bu tür benzerlikler normal GTA serisindede ayni olaylar var. Siz bu oyunların bazı oyunlar gibi yenilik getirip bozulmamasıma dua edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…