Far Cry 3 ve Far Cry 4'ün aynı olması

AC serisi keşke değişmeseydi. Oyunun oynanışı çöp olmuştu. Umarım o kadar da değişikliğe gidilmez. Assasin olup olmadığımız bile belli değil Black Flag oyunundan sonra.
Değişmese seri sıkardı. Bende değişmemesi tarafındaydım, ama bir gün ilaki değişecekti.

Şu eleştiri videosunu izleyin lütfen. Ubisoft, bu kadar gömülemezdi. Bu arada bu kanalı da tavsiye ediyorum. Çok güzel eleştirileri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanal nasıl 38k abone ya cidden çok iyi. (Sanırım fazla video atmadıkları için.)

Far Cry 6'dan ümidim yok. Sadece harita baştan yaratılacak ve animasyon, grafik iyileştirmeleri yapılacak. Ama bu sefer fazla kopya yapmayacaklar gibime geliyor bana. Kararsız kaldım.(Allah verecek belanı Ubisoft ve Dunia )

Far Cry serisinden sadece 3 ve 4'ü oynadım.

Vaas falan hikaye, asıl kahraman Pagan Min.. Adamın davranış tarzı yetiyor zaten hayran bırakmaya.
Katılmıyorum hocam,Pagan Min de iyi bir hissiyat bıraktı ama Vaas tam oturan harika bir karakter yani Vaas vs Pagan Min derseniz Vaas derim.
Merhaba Sosyal. Kendini tekrar eden markalar denince akla ilk Ubisoft gelir tahminimce. YouTube'dan gezinirken şu videoya rastladım. Gerçekten Far Cry 3 ile Far Cry 4 arasında silahsal olarak oynanış tamamen aynı. Sesler ve efektler bile kopya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer, AC serisi gibi oyunları bile saymak
istemiyorum. Onlar daha da fena.

Tamam, aynı firmanın oyunları. Ama illa kopyala yapıştır şart mı? Bunu en iyi Primal'da yapmışlardı. Far Cry 6 umarım hüsran çıkartmaz bize. İyi Sosyaller.
İkisi de güzel oyun ama art arda oynarsanız ilk 4 saatte sıkılırsınız.

Geri
Yukarı