Far Cry 3 vs Battlefield 3 vs Max Payne 3 vs Tomb Raider

veiron

Centipat
Daha fazla  
Evet birbirinden bağımsız oyunlar ama oyun araken bunları beğendim sizin bir tercihiniz olsaydı hangisini tercih ederdiniz ve neden?
Ben Far Cry 3 ve Battlefield 3 arasında kaldım. Battlefield 2'yi oynamıştım hoşuma gitmişti Far Cry 3 de güzel duruyor.
İlk önceliğim grafikler ve gerçeklik hikaye de önemli tabii ama ortalama bir hikaye olsa da olur.

Far Cry 3
Battlefield 3
Tomb Raider (2013)
Max Payne 3

Hikaye ve grafik olarak Far Cry 3 en iyisidir aralarında, hem de aralarında ki en uzun soluklu bir hikayeye sahip olanıdır.

Far Cry 3'ü 4 defa bitirdim bence gayet iyi. Neden iyi olmadığını düşünüyorsunuz merak ettim.
1- Oyunda kulelere çıkmak eziyet.
2- Her taraftan düşman çıkıyor sürekli onlarla uğraşıyorsun bir göreve gidicem mesela 10 tane düşman çıkıyor karşıma.
3- Hikaye görevleri bana zor geldi 100 kere ölmüşümdür oyunu bitirene kadar.
4- Senaryo zayıf.
Tabi burda benim de hatam var ilk kez far cry oyunu oynadığım için direk ana görevden ilerlemiştim kendi silahlarımı geliştirmeden ve etraftaki karakolları özgürleştirmediğim için de zorlanmış olabilirim.

Yorumlarınız için teşekkürler açık dünya olması ve uzun soluklu olmasından dolayı Far Cry 3 indirmeye karar verdim ama mutlaka yakın zamanda Battlefield 3'ü de indiriceğim ikisi de bittiğinde Tomb Raider ve Max Payne'i de oynamayı düşünüyorum.

Şu sıralamaya karar verdim.

1-Far Cry 3
2-BF 3
3-Tomb Raider.
4-Max Payne 3 ( belki öncesinde 1 ve 2'yi oynarım )

Geri
Yukarı