Far Cry 4-5 vs Crysis 3

Far Cry5'i oynamadığım için bir şey diyemesem de, gözüme çok güzel gözüküyor. Far Cry 4 ve Crysis 3 arasında, ben Crysis 3'ü seçerdim. Çok kısa bir hikayesi olması dışında pek bir sorunu yok.

Far Cry 5 i şuan oynuyorum çok canlı bir açık dünyaya sahip yan görevler silahları geliştirme ana görevler ana konu iyi işlenmiş. Taşıtların çeşitliliği onları özelleştirme vs. Karakter özelleştirme 206 Liraydı tabi en son steamde ama gerçekten keyif veren bir FPS açık dünya oyunu saatlerce sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Far Cry 5 i şuan oynuyorum çok canlı bir açık dünyaya sahip yan görevler silahları geliştirme ana görevler ana konu iyi işlenmiş. Taşıtların çeşitliliği onları özelleştirme vs. Karakter özelleştirme 206 Liraydı tabi en son steamde ama gerçekten keyif veren bir FPS açık dünya oyunu saatlerce sıkılmadan oynayabilirsiniz.
5 yerine 3 alın. Hem daha iyi hem daha ucuzdur eski olduğu için. Kalan parayla Crysis 3 de alırsınız belki.
Far Cry5'i oynamadığım için bir şey diyemesem de, gözüme çok güzel gözüküyor. Far Cry 4 ve Crysis 3 arasında, ben Crysis 3'ü seçerdim. Çok kısa bir hikayesi olması dışında pek bir sorunu yok.
Far Cry 4 ve 5 açık dünya oldukları için daha uzun süre oynanabilir yapıdalar. Ben olsam FC 4 ve 5 oynardım.
Saydığınız bütün oyunları oynadım. Crysis serisini öneririm.
Far Cry serisini hiç bilmiyorum 4'den başlasam sıkıntı olur mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı