Far Cry 4 alınır mı?

Eski olduğu için biraz kütük hissiyatlı gelebilir ama 100 liraya alınabilir. FC3 kadar keyifli değildi. 5 ve 6 sevilmez pek ama oynanış hissi 4'ten iyiydi. Hepsini yakın zamanda tekrar bitirdim. Merak ettiğin noktaları sorabilirsin.

Eski olduğu için biraz kütük hissiyatlı gelebilir ama 100 liraya alınabilir. FC3 kadar keyifli değildi. 5 ve 6 sevilmez pek ama oynanış hissi 4'ten iyiydi. Hepsini yakın zamanda tekrar bitirdim. Merak ettiğin noktaları sorabilirsin.

FC5 ve New dawn Ultimate paketi(içinde FC3 de var) 117 TL'ye düşmüş sizce alınır mı?

Merhaba. Epic Games'te Far Cry 4 indirimde 499 TL'den 99 TL'ye düşmüş alınmalı mı? Oyun hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum eğer başka önerdiğiniz oyun varsa yazarsanız çok sevinirim.
Eski bir yapım, ek olarak geçtiği coğrafya ve kültür hiç FarCry havası vermiyor bunu bilerek almalısın.

FC5 ve New dawn Ultimate paketi(içinde FC3 de var) 117 TL'ye düşmüş sizce alınır mı?
Kesinlikle alınır, 5 mükemmel bir yapım. Sadece 5 için bile değer.

Hikaye açısından en çok hangi FC oyununu önerirsiniz? Hikayesi güzel olan her şeyi oynarım. Seriyi pek bilmiyorum bilen birini bulmuşken sorayım.

Hikaye açısından en çok hangi FC oyununu önerirsiniz? Hikayesi güzel olan her şeyi oynarım. Seriyi pek bilmiyorum bilen birini bulmuşken sorayım.
Hikaye olarak bence 3>5>6>4.
3, seriyi bu noktaya taşıyan oyun oldu zaten. 4, bariz şekilde 3'teki hikaye mantığı devam etsin kafasıyla yapılmış ama keyifsiz geldi bana.
1/2/New Dawn/Blood Dragon sürümlerini oynamadım.
Primal da farklı bi deneyim, kişiye göre zevk verebilir.
-----
New Dawn, 5in dlc'si gibi düşün.
O önemsiz ama 3+5 o fiyata şahane. Kaçırma derim.

*Bu arada 5 ve 6 Xbox Game Pass'e dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı