Far Cry 4 Çift Çekirdekli İşlemci Fix Dosyası - Siyah Ekrana Çözüm

Dostum kaca satican sıfır mi ayrıca bu konuya gelmeden önce benim derdim 2 çekirdekte açan aciyormus nası acicam oyunu
Açarsın açmasınada fps sorunu yaşarsın oyunu en düşük ayarlarda açman gerekebilir bir dene bakalım yinede 4 çekirdek işlemciye geçmek istersen 150 liraya sana bırakırım piyasası suan 180 ila 200 lira civarı tabiki ikinci el .

150TL mı ? G3258 gibi bir işlemci almak varken ? Yada arkadaşın işlemcisini bilmeden FPS sorunu yaşayacağını söylemen, ayrıca korsan oyuna destek yok burada. Ve oyun çift işlemcilerde çalışabiliyor.
*Eğer işlemci alacaksan konu aç bunun için anakartını değiştirmen gerekebilir.

Son düzenleme:
Eyv aklımda bulunsun söylediğin iyi oldu onu bikenara atalım şimdilik de 2 cekirdek işlemcide nası acicam şimdi ona bakalım sistemim yetiyor

Daha 1 ay önce yeniledim zaten bilgisayar i

Merhaba herkese. Baştan söylüyorum alıntıdır yardımcı olmak amaçlı paylaşmak istedim. Birçok arkadaşımızın başını ağrıtan ve ubisoft tarafından ses soluk çıkmayan bir sorun.

1. İndirdiğiniz dosyaları rar'dan çıkartıp çıkan tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olan Bin klasörüne (Örneğin: D:\Program Files (x86)\Far Cry 4/bin) yapıştırın.
  2. Attığınız Extreme Injector v3.exe'yi çalıştırın (sorun olursa Add DLL'ye tıklayın, exe'ye dualcore.dll sini tekrar eklemek için).
  3. Ardından ise oyunu FarCry4.exe'yi yönetici olarak çalıştırın hepsi bu!

Şimdi tüm çift çekirdekli işlemcilerde artık oyun siyah ekran olmadan açılmakta!
smiley.gif

İyi ve sorunsuz oyunlar!

Dosya linki :

Kod:
http://1drv.ms/121lGk2
Bu seferde Far Cry 4 Çalışmayı Durdurdu Diyo Lütfen Yardımcı Ol

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı