Far Cry 4 vs Far Cry 5

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Far Cry 3'ü önceden bitirmiş biri olarak direkt 4'e de dalmıştım. 1 yıl önceydi bu. Ama bir gizlilik görevini yapamamam ve o aralar yoğun derslerimden dolayı oyunun bırakmış bir daha yüzüne bakmamıştım. Şimdi Far Cry 5 çıktı ve ben oyun kıtlığı yaşıyorum. Şimdi dostlar size soracağım soru şu. Far Cry 4 alıp oynamak, Far Cry 5 indirip bekleyip oynamak. (bütçem kısıtlı) Şimdi Far Cry 4 alıp oynasam 5'i oynamam. Çünkü o türden sıkılmış olacağım. Sizce ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak 3 ve 4 oynayan birisi 5 ten sıkılır. Sadece 3 oynamış biri 5 i sever. Tavsiyem 5'i oynaman yöne olacak hatta istersen season pass satın alırsan Far Cry 3 Classic Edition da yanında verilecek.

Far Cry 3'ü önceden bitirmiş biri olarak direkt 4'e de dalmıştım. 1 yıl önceydi bu. Ama bir gizlilik görevini yapamamam ve o aralar yoğun derslerimden dolayı oyunun bırakmış bir daha yüzüne bakmamıştım. Şimdi Far Cry 5 çıktı ve ben oyun kıtlığı yaşıyorum. Şimdi dostlar size soracağım soru şu. Far Cry 4 alıp oynamak, Far Cry 5 indirip bekleyip oynamak. (bütçem kısıtlı) Şimdi Far Cry 4 alıp oynasam 5'i oynamam. Çünkü o türden sıkılmış olacağım. Sizce ne yapmalıyım ?
Far Cry 4'ten uzak dur. Serinin en sıkıcı ve berbat oyunu. Far Cry 4 yerine Far Cry 3.5 desen daha doğru olur.

Far Cry 3'ten sonra 4. oyununu hiç sevemedim. Şuan Far Cry 5 oynuyorum, 3 tadını ilk bölümden aldım. Mükemmel oyun, Metro Exodus'u 5 dakikada kapattım, The Witcher 3 GYO Edition vardı onuda ilk bölümden kapattım. Yaş 24 artık her oyun zevk vermiyor dedim ama açtım Far Cry 5'i şuan uyumam gerek ama lisedeki yıllarıma döndüm resmen. Çok iyi be. Türkçe yamada ayrı bir zevk veriyor, hikayeyi anlayınca anlamı oluyor. Hikayesiz oynayınca her oyun CS:GO gibi geliyor.

Far Cry 3'ten sonra 4. oyununu hiç sevemedim. Şuan Far Cry 5 oynuyorum, 3 tadını ilk bölümden aldım. Mükemmel oyun, Metro Exodus'u 5 dakikada kapattım, The Witcher 3 GYO Edition vardı onuda ilk bölümden kapattım. Yaş 24 artık her oyun zevk vermiyor dedim ama açtım Far Cry 5'i şuan uyumam gerek ama lisedeki yıllarıma döndüm resmen. Çok iyi be. Türkçe yamada ayrı bir zevk veriyor, hikayeyi anlayınca anlamı oluyor. Hikayesiz oynayınca her oyun CS:GO gibi geliyor.
Tüm dediğiniz oyunları oynadım. Far Cry 3 güzeldi, 4 ve 5 bir yerden sonra sıktı sırf bitirmek için oynadım. Metroyu daha oynayamadım ama bilgisayarda duruyor. Atmosferini aşırı beğeniyorum. Zaman bulduğumda oynayacağım ve beğeneceğime eminim. FC 5'i ilk bölümden beğendiniz, güzel ama 3-4 saat oynadıktan sonra da sürekli aynı şeyleri yapınca sıkılabilirsiniz. Witcher 3'de bu durum tam tersi oyun ilerledikçe hikayeye bağlanıyor, daha da güzelleşiyor. Tavsiyem Witcher 3'e de biraz şans vermeniz. İlk bölümden kestirip atmayın.

Geri
Yukarı