Samsung, Apple’a Bol Bol ‘Giydirdiği’ İki Yeni Reklam Videosu Yayınladı

Yayınladığı ilk reklamda Galaxy S6 Edge’in kıvrımlı ekranının kullanışlı olmasını ön plana çıkartan Samsung, cihaz düz bir zeminde durmasına rağmen ne kadar kullanışlı olduğunu ima etmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer reklam videosunda ise Galaxy S6’nın kablosuz şarj özelliği ön plana çıkarılarak iPhone 6’nın bu konudaki eksikliğine vurgu yapılmış. Aynı reklamda iPhone 6’ya göre ekstra bir özellik olan ‘geniş
açılı selfie’ özelliğini de ortaya çıkartan Samsung, yine bir savaşın fitilini ateşlemiş oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakalım Apple, Samsung'a bir gönderme yapacak mı?

Kaynak : Webtekno

Ben hiç bir zaman Samsung S6/ Edge için tasarımı kötü demedim diyeni de duymadım fakat yazılım berbat kardeşim. Telefonda 3 GB ram var. Ram kullanımı sapıtıyor yüzde 90 lara çıkıyor ve telefon kasma yapıyor. Fotoğraf çekiyorsun hemen bakayım diyorsun bekletiyor. Klavyeye hızlı hızlı yazı yazıyorsun klavye lag yapıyor yazılar sonradan akmaya başlıyor. Ben o telefona 3 bin lira verip bunları yaşarsam geceleri uyuyamam. :D İçimi döktüm vallahi.

Ben hiç bir zaman Samsung S6/ Edge için tasarımı kötü demedim diyeni de duymadım fakat yazılım berbat kardeşim. Telefonda 3 GB ram var. Ram kullanımı sapıtıyor yüzde 90 lara çıkıyor ve telefon kasma yapıyor. Fotoğraf çekiyorsun hemen bakayım diyorsun bekletiyor. Klavyeye hızlı hızlı yazı yazıyorsun klavye lag yapıyor yazılar sonradan akmaya başlıyor. Ben o telefona 3 bin lira verip bunları yaşarsam geceleri uyuyamam. :D İçimi döktüm vallahi.
Senin bu dediklerin S5'de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı