Samsung, Apple’a Bol Bol ‘Giydirdiği’ İki Yeni Reklam Videosu Yayınladı

Yayınladığı ilk reklamda Galaxy S6 Edge’in kıvrımlı ekranının kullanışlı olmasını ön plana çıkartan Samsung, cihaz düz bir zeminde durmasına rağmen ne kadar kullanışlı olduğunu ima etmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer reklam videosunda ise Galaxy S6’nın kablosuz şarj özelliği ön plana çıkarılarak iPhone 6’nın bu konudaki eksikliğine vurgu yapılmış. Aynı reklamda iPhone 6’ya göre ekstra bir özellik olan ‘geniş
açılı selfie’ özelliğini de ortaya çıkartan Samsung, yine bir savaşın fitilini ateşlemiş oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakalım Apple, Samsung'a bir gönderme yapacak mı?

Kaynak : Webtekno

Yalnız adamlara sormak lazım o kadar akıllı telefon varken neden sadece iP 6 ile kıyaslamışlar? (n)

Al sana kazık soru. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıtımın sonundaki " The next big thing is here" cümlesi son noktayı koymuş zaten. Apple bu lafın üstüne çok fazla şey diyemez...

Yalnız adamlara sormak lazım o kadar akıllı telefon varken neden sadece iP 6 ile kıyaslamışlar? (n)

Al sana kazık soru. (y)
Geri kalan markaları rakip olarak görmüyorlar da ondan. :ıslık:

Valla onu bunu bilmemde Samsung tan tut nerdeyse tüm firmalar bize o kadar çok giydirdiler ki şimdi burda Samsung Apple a giydirmiş diye sevinesim hiç mi hiç gelmiyor. Adam sadece Apple giydirse anlıcam da :D ( Samsung sadece bir örnek. Aynı şekilde Apple vs. ) . 2 bin liraya telefon satıyolar. Ben o fiyata laptop alıyorum. Biraz daha zorlasam 2.el eski tip arabalardan alırım. Orasıda ayrı bir ironi :)

Valla onu bunu bilmemde Samsung tan tut nerdeyse tüm firmalar bize o kadar çok giydirdiler ki şimdi burda Samsung Apple a giydirmiş diye sevinesim hiç mi hiç gelmiyor. Adam sadece Apple giydirse anlıcam da :D ( Samsung sadece bir örnek. Aynı şekilde Apple vs. ) . 2 bin liraya telefon satıyolar. Ben o fiyata laptop alıyorum. Biraz daha zorlasam 2.el eski tip arabalardan alırım. Orasıda ayrı bir ironi :)
Onların bize giydirdikleri çok tabii (tabir-i caizse).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı