Çözüldü Far Cry 5 yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Laestross

Centipat
Far Cry 5'i Steam üzerinden satın aldım. Oyun Ubisoft Connect üzerinden açılırken ekrana Far Cry 5 logosu geliyor ve 1-2 saniye sonra yanıt vermiyor hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yamayı kaldırdım. Şimdi yamayı tekrar kurup oyunu açtım ve oyun çalışıyor. Umarım tekrar sorun çıkarmaz.

Hocam çok çok özür dilerim, dün döneceğim dedim dönemedim. Kontrol ettim, kurduğunuz mod, yama vs. bir şey hata yapıyor, yeniden tüm modları ve yamaları kaldırıp yeniden denerseniz olur, eğer o yöntem de olmazsa oyunu kaldırıp kayıt defterinden her şey ile silip, yeniden kurun.

EZİC AJANI

Centipat
Makaleler
1
Process Monitor ile hata raporu oluşturup paylaşın.

KS
Laestross

Laestross

Centipat
Process Monitor ile hata raporu oluşturup paylaşın.
Umarım doğru yapmışımdır

EZİC AJANI

Centipat
Makaleler
1
Umarım doğru yapmışımdır
Bakıp döneceğim hocam.

mertati

Femtopat
Bugün oyun kendi kendine açıldı, ama Türkçe yama çalışmadı. Acaba Türkçe yama sorun çıkartıyor olabilir mi?
Türkçe yamanın Uninstall dosyası mevcutsa çalıştırıp silmeyi deneyin. Bazılarında Denetim Masası'ndan da silinebiliyor.

EZİC AJANI

Centipat
Makaleler
1
Yamayı kaldırdım. Şimdi yamayı tekrar kurup oyunu açtım ve oyun çalışıyor. Umarım tekrar sorun çıkarmaz.

Hocam çok çok özür dilerim, dün döneceğim dedim dönemedim. Kontrol ettim, kurduğunuz mod, yama vs. bir şey hata yapıyor, yeniden tüm modları ve yamaları kaldırıp yeniden denerseniz olur, eğer o yöntem de olmazsa oyunu kaldırıp kayıt defterinden her şey ile silip, yeniden kurun.

Çözüm
KS
Laestross

Laestross

Centipat

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Türkçe yama indirmiştim, onu kaldırıp tekrar kurdum ve oyun sorunsuz çalışıyor.

Yukarı