Çözüldü Far Cry 5 yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Laestross

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450M A-PRO ANAKART
MSI RTX 3060 GAMING X EKRAN KARTI
AMD RYZEN 5 3600
XPG SPECTRİX D50 3200 mhz CL16 2x8 RAM
KIOXIA EXCERIA 1TB M2SSD
APACER PANTHER 240GB SSD
SEAGATE 500GB HARDDİSK
HİGHPOWER GD 600W 80+GOLD PSU
MSI MAG FORGE 100R KASA
Far Cry 5'i Steam üzerinden satın aldım. Oyun Ubisoft Connect üzerinden açılırken ekrana Far Cry 5 logosu geliyor ve 1-2 saniye sonra yanıt vermiyor hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yamayı kaldırdım. Şimdi yamayı tekrar kurup oyunu açtım ve oyun çalışıyor. Umarım tekrar sorun çıkarmaz.

Hocam çok çok özür dilerim, dün döneceğim dedim dönemedim. Kontrol ettim, kurduğunuz mod, yama vs. bir şey hata yapıyor, yeniden tüm modları ve yamaları kaldırıp yeniden denerseniz olur, eğer o yöntem de olmazsa oyunu kaldırıp kayıt defterinden her şey ile silip, yeniden kurun.
Process Monitor ile hata raporu oluşturup paylaşın.

Process Monitor ile hata raporu oluşturup paylaşın.
Umarım doğru yapmışımdır

Bugün oyun kendi kendine açıldı, ama Türkçe yama çalışmadı. Acaba Türkçe yama sorun çıkartıyor olabilir mi?

Türkçe yamanın uninstall dosyası mevcutsa çalıştırıp silmeyi deneyin. Bazılarında denetim masası'ndan da silinebiliyor.

Yamayı kaldırdım. Şimdi yamayı tekrar kurup oyunu açtım ve oyun çalışıyor. Umarım tekrar sorun çıkarmaz.

Hocam çok çok özür dilerim, dün döneceğim dedim dönemedim. Kontrol ettim, kurduğunuz mod, yama vs. bir şey hata yapıyor, yeniden tüm modları ve yamaları kaldırıp yeniden denerseniz olur, eğer o yöntem de olmazsa oyunu kaldırıp kayıt defterinden her şey ile silip, yeniden kurun.

Çözüm

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Türkçe yama indirmiştim, onu kaldırıp tekrar kurdum ve oyun sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı