Far Cry 5'i beğeniyor musunuz?

1-2-5-6 bence kötü.
İlk oyun çıktığı dönemin efsane oyunlarından biri. 2004 yılında o görseller sadece birkaç oyunda da vardı. Half Life 2 ve Doom 3 ile birlikte PC'de donanım ve grafik yarışını başlatan oyunlardan biriydi ilk Far Cry.

Tabii 2023 yılında oynuyorsan başka. Oyunları çıktığı zamana göre değerlendirmek lazım.

Far Cry 2-3-4 ve şuan aktif olarak 5 (%75 bitti) oynayan birisi olarak ben Far Cry serisini çok seviyorum. Çok hoşuma gidiyor açık dünyada kafama göre takılmak. Aralarında oynarken en az keyif aldığım 4'dü. Özellikle şuan oynadığım Far Cry 5 ile grafiksel anlamda bayağı bir yol almışlar. Hele hele helikopter ve uçaklar işi ayrı bir boyuta taşımış. Hikaye olarak da direk tek bir lidere bağlı olmamak, daha doğrusu lidere giden yolda farklı alt liderleri alt etmek ve hepsinin ayrı ayrı bölgesi, hikayesi olması da çok hoşuma gitti. Resmen hepsinde farklı bir deneyim oluyor. Şahsen serideki en iyi oyunu (Henüz Far Cry 6'yı oynamadığımı da hesaba katarak) 5 olarak görüyorum. Uzun lafın kısası evet beğeniyorum. 🤌

Yeni konular

Geri
Yukarı