Çözüldü Far Cry 6 logo göründükten sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

erdem0020

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
RAM
8 GB + 16 GB 3000 MHz CL 16
Ekran kartı
RX 6900 XT Sapphire Nitro +
Anakart
ASUS B450M DRAGON
İşlemci
R7 3700X
Oyunu daha önce açtım yaklaşık 1 saat oynadım. Anonymos grubuna ait Türkçe yama yüklü ve daha önce yamalı olarak çalıştırdım. Oyunu normal bir şekilde kapattım. Tekrar açmaya çalıştığımda açılış logosu göründükten sonra kapanıyor. Proccess monitörle aldığım Rapor'u nasıl ek yapacağımı göremediğim yükleyemedim.

Çözüm
Oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Daha sonra bin_plus adlı klasörünün içerisindeki dosyaları kopyala. Kopyaladığımız dosyaları bin adlı klasöre yapıştır. Tüm dosyaları değiştir. Daha sonra o klasörün içindeki başlatıcıdan oyunu aç.

Ya da biraz garip ama klavye dilini italyanca yaparsak sorun düzeliyor.

İkisinden birini dene.
Oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Daha sonra bin_plus adlı klasörünün içerisindeki dosyaları kopyala. Kopyaladığımız dosyaları bin adlı klasöre yapıştır. Tüm dosyaları değiştir. Daha sonra o klasörün içindeki başlatıcıdan oyunu aç.

İkisinden birini dene.

Çözüm

Rehberde önerilen sitelere yükleyin raporu hocam.

İkisinden birini dene.

İlk olarak klavyeyi italyanca yap oyunu aç açılmazsa öbürünü dene.

Yanıt ve öneriler için herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Klavye değiştirmeme gerek kalmadan dosya kopyalama işlemleri sorunumu düzeltti. Bu arada bahsettiğim çeviriyi kullanan arkadaşlarıma uyarı olsun; Proccessor Monitor programını kullanmanız halinde banlanıyorsunuz :)

Yanıt ve öneriler için herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Klavye değiştirmeme gerek kalmadan dosya kopyalama işlemleri sorunumu düzeltti. Bu arada bahsettiğim çeviriyi kullanan arkadaşlarıma uyarı olsun; proccessor monitor programını kullanmanız halinde banlanıyorsunuz :)

Çözüldü işaretler misin:)

Geri
Yukarı