Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine Ertelendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine

Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine’nin COVID-19 yüzünden ertelendiği açıklandı. Ubisoft, yapmış olduğu açıklamayla beraber Far Cry 6 ve Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyunlarını ertelendiği duyurdu. Oyunların ertelenme nedeni ise son zamanlarda artış gösteren COVID-19 salgını olarak gösterildi. Şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden bir takım açıklamalarda bulunan yapımcı firma, COVID-19 yüzünden oyunları geliştirmekte zorlandıklarını […]

Devamı: Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine Ertelendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Rainbow Six Quarantine ne?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan 2 yıl önce Rainbow Six Siege oyununa "Outbreak" adında zombi temalı bir mod gelmişti. Mod hem güzeldi hem de oyuna bayağı bir farklı bakış açısı getirdi ama süreliydi...

Ubisoft bu modu, daha geliştirilmiş olarak ayrı bir CO-OP oyunu şeklinde piyasaya sürecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan 2 yıl önce Rainbow Six Siege oyununa "outbreak" adında zombi temalı bir mod gelmişti. Mod hem güzeldi hem de oyuna bayağı bir farklı bakış açısı getirdi ama süreliydi...

Ubisoft bu modu, daha geliştirilmiş olarak ayrı bir CO-OP oyunu şeklinde piyasaya sürecek.

Teşekkürler.

''Ertelendi'' yazısını görünce Cyberpunk 2077'i sandım yardırmaya gelmiştim...

Rainbow Six Quarantine çıktı sanıyordum ben hala çıkmadı mı ya?

1 yıl olmuş arkadaş.

FarCry değil de Rainbow Six'e üzüldüm :(.
Rainbow'da ne kadar bugda olsa iyi giderdi. Alamayacak olsak bile.(Eastergamers)

Geri
Yukarı