Çözüldü Far Cry Primal açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mkataturk

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Dün crack indirmiştim, belki ondandır diyip cracki sildim ve orijinalini yükledim. Fakat sorun yine aynı, sadece bu resim geliyor.
resim_2021-03-21_091458.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam arkadaşlar çözdüm. Ben geçen gün AOC2 girememiştim videoda adam System 32'ye kendi verdiği OpenGL'sini atmamızı istiyordu bende ne olur nolmaz diye yedek almıştım o yedek OpenGL'yi System32'ye attım oyun açıldı. @@MisakiTaro hocam size de çok teşekkürler.
Korsana destek yok!
Aceba yazıyı tam mı okusaydın?
Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın.

1616310452678.png

1616310578825.png

Satın almışa benzemiyorsunuz pek.

Neyse isminizi Türkçe karakter olmayan bir isim ile değiştirin.

Hata DLL kaynaklı değil, isminizi Türkçe karakter bulunmayan bir isim ile değiştirin.

Hata DLL kaynaklı değil, isminizi Türkçe karakter bulunmayan bir isim ile değiştirin.

Teşekkürler deneyeceğim.

Eki Görüntüle 932726
Eki Görüntüle 932727
Satın almışa benzemiyorsunuz pek.

Neyse isminizi Türkçe karakter olmayan bir isim ile değiştirin.

Dün 56 TL'ye aldım. Teşekkürler.

Sorun çözüldü mü?

Şimdi dediklerinizi bir bir yaptım kullanıcı adımı Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı adı yaptım yine de olmadı. Şimdi biraz daha fazla bekledim yeni rapor dosyası oluşturdum.

@MisakiTaro biz buna bir bakalım.
Şimdi dediklerinizi bir bir yaptım kullanıcı adımı Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı adı yaptım yine de olmadı. Şimdi biraz daha fazla bekledim yeni rapor dosyası oluşturdum.
Hocam silin: C:\Windows\System32\d3d8.dll
C:\Windows\System32\d3d.dll

Kurun: DirectX İndirme Aracı

Yeni konular

Geri
Yukarı