Far Cry sepeti alınır mı?

Lilit

Kilopat
Yer
Karayipler
Merhaba böyle bir sepet hazırladım alınır mı sizce? İleride zam yer diye.

dandan-3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Primal neden sevilmiyor hocam?
Primal hem senaryo hem oynanış bakımından en kötüsü sayılır. Benimsediği tema gereği(Milattan öncesinde geçiyor) zaten senaryo anlamında 1-0 geride başlıyor ve toparlayamıyor. Oynanış olarak ise diğer oyunlarda silahlar ve araçlar ile farklı farklı taktikler kurup oynanışı kendince keyifli hâle getirebilirken bu oyunda sadece sopalardan, mızraklardan ve eğittiğin hayvanlardan kullanabiliyorsun. Ya sopalar bir kaç türe ayrılıyor ama oynanış olarak fark olmuyor. İşin sonunda hep tek tip eğitilmiş aslan ve mızrak ile oynuyorsun. Ki aslan, kaplan vs. eğitmek ve hızlıca seyahat edebilmek için bunların üzerine binebilmek çok uzun sürüyor. Yani anlayacağın Primal serinin temel yapısına uymayan bir oyun.

Primal hem senaryo hem oynanış bakımından en kötüsü sayılır. Benimsediği tema gereği(milattan öncesinde geçiyor) zaten senaryo anlamında 1-0 geride başlıyor ve toparlayamıyor. Oynanış olarak ise diğer oyunlarda silahlar ve araçlar ile farklı farklı taktikler kurup oynanışı kendince keyifli hâle getirebilirken bu oyunda sadece sopalardan, mızraklardan ve eğittiğin hayvanlardan kullanabiliyorsun. Ya sopalar birkaç türe ayrılıyor ama oynanış olarak fark olmuyor. İşin sonunda hep tek tip eğitilmiş aslan ve mızrak ile oynuyorsun. Ki aslan, kaplan vs. eğitmek ve hızlıca seyahat edebilmek için bunların üzerine binebilmek çok uzun sürüyor. Yani anlayacağın Primal serinin temel yapısına uymayan bir oyun.

Anladım hocam teşekkürler bilgiler için ama onu da alayım almışken malum durumumuz sakat.

Primal'a o fiyat değmez. Diğerleri ise o fiyata net alınır. Ayrıca Voidu, eTail, gamebillet gibi sitelerde çok daha ucuza ama ubiconnect kodu olarak bulabilirsiniz.

Bir tanesini alsan diğerlerini de oynamış olacaksın zaten her oyunu birbirinin farklı texturelar geçirilmiş hali. Far Cry oyunlarına bu kadar para değmez bana kalırsa.

Bu forumda Primal'i çok öven vardı. Gittim aldım indirip oynamaya başladım. Ama leş ötesi bir oyun olduğunu anca 5.saatimde anlayabildim. Sana tavsiyem buraya yorum yazanlara çok bakma. Videolarını izle öyle karar ver.
Puanım: 4/10

Bu forumda Primal'i çok öven vardı. Gittim aldım indirip oynamaya başladım. Ama leş ötesi bir oyun olduğunu anca 5.saatimde anlayabildim. Sana tavsiyem buraya yorum yazanlara çok bakma. Videolarını izle öyle karar ver.
Puanım: 4/10
Forumda Ubisoft fani çok olduğu için övenin fazla olması normal. Bu forumda Assassin's Creed 1 gibi bir rezillik bile övüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı