Farcry 3 kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Saygıdeğer dostlar, eskiden (2015 civarı) Far Cry 3'ü crack indirmiştim ve en yüksek ayarlarda rahatça oynamıştım. Aklıma geldi nostalji olsun diye satın aldım. Fakat oyun öyle bir kasıyor ki off anlatılamaz. Ne yapabilirim? Sıkıntı neyden kaynaklıdır?

Şu olayıda anlatmak isterim.Dead İsland oyununu en yüksekte sadece gölgeler düşük hafif takılma ile oynuyordum.2 hafta sonra yeniden girdim acayip bir kasma vardı.Kasmayan oyun neden kasma yaptı ?

Şu olayıda anlatmak isterim.Dead İsland oyununu en yüksekte sadece gölgeler düşük hafif takılma ile oynuyordum.2 hafta sonra yeniden girdim acayip bir kasma vardı.Kasmayan oyun neden kasma yaptı ?
Sürücü kaynaklı olabilir mi acaba? Yakın zamanda sürücü güncellediyseniz eski sürüme dönmeyi deneyin.

Sürücü kaynaklı olabilir mi acaba? Yakın zamanda sürücü güncellediyseniz eski sürüme dönmeyi deneyin.
AMD Radeon R5 M330 olunca sürücü güncellersem herkes fare takılması sanıyor ama aslında Windows takılıyor o yüzden 17.4.2 sürümünü kullanıyorum.Bu sürümden sonra AMD bozdu.

AMD Radeon R5 M330 olunca sürücü güncellersem herkes fare takılması sanıyor ama aslında Windows takılıyor o yüzden 17.4.2 sürümünü kullanıyorum.Bu sürümden sonra AMD bozdu.
O zaman sürücüyü de eleyelim. Peki oyunlar Cpu ile çalışıyor olabilir mi? Buna da dikkat edin.

Sağ tıklayın ve grafik kartı ile başlatma gibi (ne olduğunu hatırlamıyorum, dizüstünde bu ayarlar ile uğraşmayalı çok oluyor) bir yerde harici kart ile olacak, onu seçeceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı