Farcry 3 kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Saygıdeğer dostlar, eskiden (2015 civarı) Far Cry 3'ü crack indirmiştim ve en yüksek ayarlarda rahatça oynamıştım. Aklıma geldi nostalji olsun diye satın aldım. Fakat oyun öyle bir kasıyor ki off anlatılamaz. Ne yapabilirim? Sıkıntı neyden kaynaklıdır?

O zaman bilmiyorum, .exe dosyasına sağ tık yapıp fotoğrafını atabilir misin ?
1576417212494.png

Aşırı garip bir olay yaşadım.Şimdi eskiden crack indirince kasmıyordu.Fakat orijinal alınca kasma yaşadım.Bugün merak ettim ve crack indirdim.Aklım hala almıyor crack indirince oyun kasmıyor.Normalde orijinal de kasma olmaz idi.Fakat crack indirdikten sonra düşük grafiklerde 1366x768 çözünürlükte 50-60 FPS rahatça oynadım.Arada bir köyde kasma olsa da gayet güzeldi.Sizce neden böyle oldu ?

Aşırı garip bir olay yaşadım.Şimdi eskiden crack indirince kasmıyordu.Fakat orijinal alınca kasma yaşadım.Bugün merak ettim ve crack indirdim.Aklım hala almıyor crack indirince oyun kasmıyor.Normalde orijinal de kasma olmaz idi.Fakat crack indirdikten sonra düşük grafiklerde 1366x768 çözünürlükte 50-60 FPS rahatça oynadım.Arada bir köyde kasma olsa da gayet güzeldi.Sizce neden böyle oldu ?
Bir ubisoft saçmalığı:D

Belki oyuna yeni bir güncelleme gelmiştir ve gereksinimleri artmıştır ama crackli sürüm o güncellemeyi almamıştır (tamamen tahmini).

Orijinalini oynarken save kaydetiştim.Fakat save i atınca crackli oyun görmedi ve "new game" yazıyor.
Yeni sistemim geldi.Şimdi en yüksekte rahatça oynuyorum.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kanka senin nasi kasmıyor benim AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 8 GB RAM 3000 MHz 4G ekran kartı ASUS Radeon 580 direcxt 12 benim en yükseği bırak yüksek ayarda takılıyor.

Eski sistemi sorarsan yanlış hatırlıyormuşum. Eski sistemde orta ayalarda "crackli" bir şekilde oynuyordum. Orijinalinde kasarken crackli sürümde kasmıyordu. Ya güncelleme yaptılar mahvoldu ya da başka bir sorun var. Crackli sürümü dene.
Kanka senin nasi kasmıyor benim AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 8 GB RAM 3000 MHz 4G ekran kartı ASUS Radeon 580 direcxt 12 benim en yükseği bırak yüksek ayarda takılıyor.

Şimdi ki sistemim imzada var. Kasma problemi yaşamıyorum Ultra ayarlarda.

Eski sistemi sorarsan yanlış hatırlıyormuşum. Eski sistemde orta ayalarda "crackli" bir şekilde oynuyordum. Orijinalinde kasarken crackli sürümde kasmıyordu. Ya güncelleme yaptılar mahvoldu ya da başka bir sorun var. Crackli sürümü dene.

Şimdi ki sistemim imzada var. Kasma problemi yaşamıyorum Ultra ayarlarda.
Kanka benim takılıyo cidden orta ayarda
Nerden indirdin oyunu bide crack i

Nerden indirdin oyunu bide crack i

Geri
Yukarı