Farcry Primal etrafa bakarken kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Sleatz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) Ryzen 5 3600 Ekran Kartı: AMD Rx6600 Ram: 16GB RAM İşletim Sistemi: Windows 11 64 Bit Anakart: Asus Prime B450M-K
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Farcry Primal oyununu oynarken Ultra ayarlarda FPS'im 100'un altına düşmüyor fakat oyunun içerisinde sadece sabahleğin ve akşam etrafa bakarken bir kasma sorunu oluyor fakat bu kasma olurken yine de FPS düşmesi yemiyor. Bu olay hava kararırken bir anda kesiliyor ve kasmamaya başlıyor fakat akşam tekrar baş gösteriyor. Oyun orijinal, Steam'den oynuyorum. Ayrıca ayarların hepsini Low'a alıp denedim kasma sorunu çözülüyor ama Low'da oynamak istemiyorum 😅. GamerProfile.xml olayını da denedim ama hiçbir şey değişmedi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-3470 CPU @ 3.20 GHz.
RAM: 8, 0 GB.
Sistem türü: 64 Bit.
Ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Ti Gaming X 4 GB OC GDDR5 128Bit NVIDIA DX12.

RAM kullanımı ne durumda? Belki 8 GB RAM yeterli olmuyor olabilir. MSI Afterburner ile GPU, CPU ve RAM kullanımına bakabilirsin.

RAM kullanımı ne durumda? Belki 8 GB RAM yeterli olmuyor olabilir. MSI Afterburner ile GPU, CPU ve RAM kullanımına bakabilirsin.

En çok tüketim %60'a çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı