Fare imleci kendi kendine hareket ediyor

mehmet12342

Decapat
Daha fazla  
Daha demin laptopu açtım. Fare imleci gözükür gözükmez sol üst köşeye doğru kendi kendine gitti. Sebep virüs müdür? Fare midir?

Sebep virüs değil, birçok kez denk geldim bu duruma. Neyin sebep olduğunu bilmiyorum ancak endişe edilecek bir şey değil

Dostum, önce altını temizle, sonra farklı bir mouse pad ile dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebep virüs değil, birçok kez denk geldim bu duruma. Neyin sebep olduğunu bilmiyorum ancak endişe edilecek bir şey değil
benim virüs dolu pc imde oluyordu aynı şey yeni pcem de olmuyordu . Daha demin yeni pcem de oldu inşallah virus değildir

Virüs olarak, izleme yazılımları bilgisayarı kontrol edebilir ama siz ancak arkaplanda yüksek kullanım olduğunu görürseniz anlarsınız. Diğer türlü uzman yazılımlar anlaşılmaz, zordur. İçinizi rahatlatmak için yine de Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.

Bilgisayarı kullanmadığınız veya uykuya/hazırda beklet moduna aldığınız zaman WiFi/kablo erişimini kesin. Bu da ek bir öneri.

Daha demin laptopu açtım. Fare imleci gözükür gözükmez sol üst köşeye doğru kendi kendine gitti. Sebep virüs müdür? Fare midir?

Hocam o olayı biliyorum o bana bir oyunda oluyordu oyundan çıkınca fare imleci sol üst köşeye gidiyordu ve oradan başka yere gitmiyordu büyük ihtimalle oyundan kaynaklıdır o durum ama çok önemli bir şey değildir diye düşünüyorum.

Başka mouse ile deneme yapmanızı öneririm, yüksek ihtimal renkli veya desenli mausepad yüzünden olabilir. Ya da lazer yolu kirliliğinden olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…