Fare imleci kendi kendine hareket ediyor

mehmet12342

Decapat
Daha fazla  
Daha demin laptopu açtım. Fare imleci gözükür gözükmez sol üst köşeye doğru kendi kendine gitti. Sebep virüs müdür? Fare midir?

Hangi işletim sistemini kullandığınızı öğrenebilir miyim?
w10 home
Başka mouse ile deneme yapmanızı öneririm, yüksek ihtimal renkli veya desenli mausepad yüzünden olabilir. Ya da lazer yolu kirliliğinden olabilir.
mouse optik fakat mousepaad biraz dandik hocam ya ondan da olabilir belki. mousu oynattığımda hışır hıışır ses çıkıyor rahatsız edici sert bir ses

Windows 10 Home.

Dediğim gibi net mouse kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz. Eğer işletim sisteminiz Windows 7 olsaydı virüs olduğuna kanaat getirebilirdim. Sebebi ise Windows 7'nin güvenlik duvarı diğer işletim sistemlerine göre çok zayıfdır hack olayları genelde işletim sistemi Windows 7 olan insanlarda fazla görülür. Pc sahibi olan insanlar virüs konusunda kendilerini güvende hissetmek için en az Windows 8.1 kullanmalılar.

Tamamdır hocalarım mouse yada mousepad kaynaklı sorunmuş . İlk mouse ile denedim yine sol üste çıktı kapattım pcyi . Mouse usbsini çıkararak açtım pcyi olmadı imleç çıkmadı yukarıya . Bu işlemi 2-3 kez yaptım. Sorun mouse tan .

Geri
Yukarı