Fare önerisi

Bütçe
200
Fazla masrafa gerek yok.https://www.trendyol.com/everest/sm-m9-usb-siyah-3d-optik-led-mouse-kablolu-p-49697838 Aynı mouse'u kullanıyorum. Gayet tavsiye edebileceğim bir mouse. Hatta aynı satıcıdan aldım. 3 gün içinde geldi. Haftaiçi sipariş edersen daha erken bile gelebilir.

Fazla masrafa gerek yok.https://www.trendyol.com/everest/sm-m9-usb-siyah-3d-optik-led-mouse-kablolu-p-49697838 aynı fareyi kullanıyorum. Gayet tavsiye edebileceğim bir mouse. Hatta aynı satıcıdan aldım. 3 gün içinde geldi. Hafta içi sipariş edersen daha erken bile gelebilir.

Eski farem 125 Hz çok kalitesiz sağ sola hızlı döndürünce kesiliyor.

Güzel bir fareye benziyor, peki bunu özel kılan bir şey var mı yoksa bir seçenek olsun diye mi attınız?
Fiyatına göre çok iyi, 220IPS ve 50G ivmesi ile bu fiyattaki fareleri geride bırakır. Logitech G102 Lightsync adlı farenin sensörü Prodigy olan modeline göre farklı bir sensör ve daha kötü, Prodigy olan modelinde Mercury sensör bulunurken Lightsync adlı modelinde Mercury sensör bulunmamakta ve hızlı çevirmelerde bozulmalar meydana getiriyor. Bu konuyla alakalı bir makalem var, buradan inceleme yapabilirsiniz;

Fiyatına göre çok iyi, 220IPS ve 50G ivmesi ile bu fiyattaki fareleri geride bırakır. Logitech G102 Lightsync adlı farenin sensörü Prodigy olan modeline göre farklı bir sensör ve daha kötü, Prodigy olan modelinde Mercury sensör bulunurken Lightsync adlı modelinde Mercury sensör bulunmamakta ve hızlı çevirmelerde bozulmalar meydana getiriyor. Bu konuyla alakalı bir makalem var, buradan inceleme yapabilirsiniz;
Anladım, bu ivme olayının farelerde önemli bir etkiye sahip olduğunu okuduğum diğer makalelerde çokça gördüm. G102 öneren arkadaşlara da o makalelerde sensörü yüzünden uyarılar yapılıyordu.

Anladım, bu ivme olayının farelerde önemli bir etkiye sahip olduğunu okuduğum diğer makalelerde çokça gördüm. G102 öneren arkadaşlara da o makalelerde sensörü yüzünden uyarılar yapılıyordu.
Evet, Lightsync modeli sıkıntılı bir model o yüzden uzak durun. Prodigy modeli şuan internette çok uçuk fiyatlara satılıyor, eğer o modeli 200TL olsaydı size direkt onu önerirdim fakat nafile. Sizlere tavsiye etmiş olduğum fareden şaşmayın, bütçenizi de aşmıyor.

Geri
Yukarı