Fare tutuş şekliniz nasıl?

Dosya Ekleri

• IMG20240410173326.jpg
    IMG20240410173326.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 9
Binali grip kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Binali grip ile benim eski grip yarisir gibi. Eski grip, ciddi ciddi Valorant'ta yucelik 3 88 Kp'ye ciktim. Bu yuksek bir rank degil, ancak yanlış bir grip ile basari. Kontrol desen yok, (parmaklarin hepsi farede olmadigi icin), flick atma hatali, hiz desen serce parmak vs. surtundugu icin yuksek sens gerekiyor, konfor zaten olmaz, fare elimi asip geciyor kucuklugunden. 2 yil falan boyle kullandim.

IMG_20240410_172527.jpg

IMG_20240410_172532.jpg

M800 Ultra ile rahat claw tutuyor muydunuz?

Simdi tekrar denedim Delux ile. Serce ve yuzuk rahat olmuyor, tam sigmiyor gibi sadece avuc ici kısmı degse bile. Yuzuk parmagi, sag tik butonun yanina geldigi icin tiklaninca bir hassasiyet oluyor. Bu da durbun acarken eksim el boyutundandir benim. Yoksa claw icin onerilen fareydi. SteelSeries Prime ile agresif claw deneyince yine rahat oluyordu, ancak avuc icerisinden cikabiliyordu ya da avuc ici kısmı tam rahat değildi seklinden dolayi sanirim. Ama Delux gibi claw icin kotu değildi, ben sadece hem rahatlik icin relaxed claw sectim ve boylece yuzuk ve serce daha iyi konumlandirilabiliyor yatay olarak.
Guncel tutus ise; avuc icine bagli, parmaklar tam claw degil, serce ve yuzuk yatay, relaxed claw. Relaxed claw fingertip ile karistirilsa da rahat geleni kullanin, tabii benim eski grip gibi degilse. 👍

IMG_20240410_172308.jpg

IMG_20240410_172347.jpg

IMG_20240410_172353.jpg

Avuc icinize degmiyorsa fingertip. Degiyorsa relaxed claw ya da palm hyrbid gibi bir şey olur.

Burada yazdığımız espirili mesajları silen yönetim; burası mahkeme salonu değil, askeriye değil. Konu ile alakasız mesaj dediğiniz de konu ile gayet alakalı. O zaman kurallara "konu ile alakalı da olsa espirili mesaj yazmayınız" diye kural koyun. Mesaj yazmadan da kıyafet zorunluluğu olsun. Takım elbise ile falan yazalım...

@kino

Geri
Yukarı