Farklı bir banka IBAN'ına para yollarken kesinti olur mu?

183206

Megapat
Makaleler
1
Bir banka hesabından farklı bir bankanın IBAN numarasına para yollarken kesinti olur mu?
4.000 TL yollamak istesem kaç TL kesinti olur?

Ben Enpara kullanıyorum hiç bir şekilde kesinti yapmıyor. Bazı bankalar kesinti yapıyor kullandığınız bankaya bağlı.

Sanırım bankadan bankaya değişiyor, Enpara ile başka bankaya yollarken kesinti yapmıyor. Hangi bankayı kullanıyorsunuz hangi bankaya yollamak istiyorsunuz.

Sanırım bankadan bankaya değişiyor, Enpara ile başka bankaya yollarken kesinti yapmıyor. Hangi bankayı kullanıyorsunuz hangi bankaya yollamak istiyorsunuz.
Garanti'ye yollanacak para, hangi karttan yollanacağını bilmiyorum. Fast ile yollanıyor galiba bankalar farklı olsa bile.

Bir banka hesabından farklı bir bankanın IBAN numarasına para yollarken kesinti olur mu?
4.000 TL yollamak istesem kaç TL kesinti olur?
Hocam 200 Tl meblaya 2 Tl alıyordu tabii bu doğru orantılı olacak diye bir kaide yok. Ücretini banka hesabınızdan düşüyor yolladığınız tutar haricinde.

Vakıf'tan Yapı Kredi'ye 200 TL 'de 1,69 para kesiyor. Yani bankadan bankaya da değişir. Aynı banka üzerinden eğer "Fast" gibi seçenekler varsa komisyon kesmeden iletiliyor para.

Geri
Yukarı