Farklı diskte Winrar arşiv hatalı hatası

Kardeşim bu arada bana 2'dir modaratörden Türkçe kurallarına uymayan mesaj diye mesaj geliyor. Sorun nedir anlamadım!
Uyarıyı ben gönderiyorum. Forumumuza kayıt olurken kuralları okumanız gerekli idi. Bu kurallara uymadığınız takdirde 1 ve daha fazla gün veya hafta ceza alabilirsiniz.

Ben de böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum. Resmen sırf taşındı diye bozuluyor gibi geldi. Virüs programı konusuna gelince microsoft essential kullanıyorum, iso'yu açmak mesele değil veya arşiv içinden dosya alınmasıyla bir alakası yok. Bir müziği c'den d'ye alıp, tekrar c'ye alamamak gibi bir problem benimkisi. İso'nun tekrar inmesine gelince 25 gb dosyanın tekrar inmesi söz konusu, adamı aşar yani ister istemez sinir olursun. Kim ister tekrar indirmeyi?

Ayrıca arşiv ve iso olarak saklanan dosyalar benim bildiğim kadarıyla virüs kapmıyorlar, normal şekilde saklandığında virüs bulaştığı zaman dosyaları götürdüğü için iso ve arşiv halinde saklıyorum dosyaları. 10 senedir duran şeyler var hiç virüsle tanışmadım şimdiye kadar :) (O dosyalar için diyorum )
Asıl iso veya rar uzantılı dosyalara virüs bulaştığında temizlenmesi daha zor olur, çünkü çoğu virüs programları o dosyaları taramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle D ile C aynı diskte mi? Disk ne kadar eski. HD Tune 5.50 ile disk sağlığına bakar mısınız. Bir de tavsiyem Windows 8.1 64 Bit'e geçmeniz.

Bu arada ben de iş hayatına geçmeden önce sizin gibi oyun indirir ve bunları arşivlerdim. Ama Steam gibi servisler ve bunların devasa indirimleri varken oyunları indirip arşivlemenin hiçbir mantığı yok inanın bana. Bu biraz aslında kafada biten bir olay. Oyunu geliştiren insanlar 5 doları fazlası ile hak ediyorlar. O yüzden sinir kat sayınızı boşuna hiç artırmayın ve bu işe bir son verip indirimden oyun almaya bakın. Max Payne 3 bile 4 dolara satıldı...

Serioyuncu kardeşim dediğini yapmaya başladım, çözüm olucak mı görücem !

Sırayla önerilenleri deniyeceğim, o yüzden şimdilik cevap yazamadığım arkadaşlara da cevap yazmaya çalışıcam en kısa sürede.

Özür dilerim Murat kardeşim :) Türk işte, önce işi hallolsun da uyarı falan bunları geç kafası :) Yeni olduğum için kuralları kısa zamanda okurum, ama biraz meşgulüm şuan.

Öncelikle D ile C aynı diskte mi? Disk ne kadar eski. HD Tune 5.50 ile disk sağlığına bakar mısınız. Bir de tavsiyem Windows 8.1 64 Bit'e geçmeniz.

Bu arada ben de iş hayatına geçmeden önce sizin gibi oyun indirir ve bunları arşivlerdim. Ama Steam gibi servisler ve bunların devasa indirimleri varken oyunları indirip arşivlemenin hiçbir mantığı yok inanın bana. Bu biraz aslında kafada biten bir olay. Oyunu geliştiren insanlar 5 doları fazlası ile hak ediyorlar. O yüzden sinir kat sayınızı boşuna hiç artırmayın ve bu işe bir son verip indirimden oyun almaya bakın. Max Payne 3 bile 4 dolara satıldı...

Sağlık iyi durumda yeşil ok yazısı var. Disk o kadar eski değil 2 yada 3 senelik. 500 gb seagate. Ben Windows 8'e bir türlü ısınamadım, bazı şeyleri garip geldi. Ama hiç bizzat kurup 1 günümü dahi geçirmiş değilim. 7'ye alışmışım değiştirmem muhtemelen oyun konusunda bir kez bile orjinal oyun almadım, adamların belki hakkını yedim ama multiplayer sevmiyorum ben kendim eğleneyim yeter :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı