Çözüldü Farklı renk geçişli yerlerde veya renklerde pikselli görüntü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yilmazefebcir

Picopat
Daha fazla  
Atığım masaüstünde lekenin içinde de var. Bir de farklı geçişli renklerde de. Bir de RGB renk tablosunu en fazla gri ve geçişli yerlerde oluyor.

31047-4bf0992051c631afa3e07ed0a8fffd38.jpg

31048-16433468ba10a5827e21c358bcec0888.jpg

31049-893dcf58cccb248ce8b43086178adc59.jpg

IMG_20240128_103433.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yardım edebilmek isterdim ama bilmiyorum maalesef. Başka bir ekran kartında deneme şansınız var mı? Veya başka bir monitör.

Monitörü deniyorum şimdi.

kardeş şimdi değiştirdim malessef monitör :(

Ama çok küçükte olsa oluyor hâlâ :(

Hocam yardım edebilmek isterdim ama bilmiyorum maalesef. Başka bir ekran kartında deneme şansınız var mı? Veya başka bir monitör.

Kardeş ben monitörü değiştirdim neredeyse %5'e düştü çok az var artık sende bence dene.
Atığım masaüstünde lekenin içinde de var. Bir de farklı geçişli renklerde de. Bir de RGB renk tablosunu en fazla gri ve geçişli yerlerde oluyor.

Eki Görüntüle 2099288

Eki Görüntüle 2099289

Eki Görüntüle 2099290

Eki Görüntüle 2099291
Aynısını yaşıyorum ve hiç bir çözüme ulaşamadım hocam. Tam olarak renk geçişlerinde bu pikselliği yaşıyorsunuz değil mi? Masaüstünde bile belli olan bir durum maalesef. Oyunları siz düşünün. Ekran kartı modeli ve monitörünüz nedir?

Aynısını yaşıyorum ve hiç bir çözüme ulaşamadım hocam. Tam olarak renk geçişlerinde bu pikselliği yaşıyorsunuz değil mi? Masaüstünde bile belli olan bir durum maalesef. Oyunları siz düşünün. Ekran kartı modeli ve monitörünüz nedir?
Genellikle kısayolların kenarlarında belli oluyor bende. Mesela Chrome simgesinin kenarları, Spotify, EA App bunlardan bazıları. Sizde de öyle değil mi?

Aynısını yaşıyorum ve hiçbir çözüme ulaşamadım hocam. Tam olarak renk geçişlerinde bu pikselliği yaşıyorsunuz değil mi? Masaüstünde bile belli olan bir durum maalesef. Oyunları siz düşünün. Ekran kartı modeli ve monitörünüz nedir?

Genellikle kısayolların kenarlarında belli oluyor bende. Mesela Chrome simgesinin kenarları, Spotify, EA App bunlardan bazıları. Sizde de öyle değil mi?

Ekran kartımı değiştireceğim ama şu an GT 220 monitörüm Samsung SyncMaster 931nw Plus.

Aynısını yaşıyorum ve hiçbir çözüme ulaşamadım hocam. Tam olarak renk geçişlerinde bu pikselliği yaşıyorsunuz değil mi? Masaüstünde bile belli olan bir durum maalesef. Oyunları siz düşünün. Ekran kartı modeli ve monitörünüz nedir?

En net böyle attayım.

Sence çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240128_103330.jpg
    IMG_20240128_103330.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Monitörü deniyorum şimdi.

kardeş şimdi değiştirdim malessef monitör :(

Ama çok küçükte olsa oluyor hâlâ :(

Kardeş ben monitörü değiştirdim neredeyse %5'e düştü çok az var artık sende bence dene.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı