Ölü pikselli monitörün iade veya değişimi

Ademm989

Hectopat
Daha fazla  
Iyi günler birkaç gün önce aldığım ASUS marka monitörümde 2 tane ölü piksel çıktı. Bu yüzden aldığım yeri arayıp iade talep ettim fakat ürün açıldığı için iade almayacaklarını garantiye yollamamı söylediler. Servise göndersem ne yapabilirler ölü piksele? Ve bir şekilde iade etme şansım yok mu veya değişim?Hepsiburada'dan aldım.

Her firma gibi ASUS'un da ölü pikseller için değişim koşulu var, şu kadar piksel olmalı diye.

4 diye hatırlıyorum ama türüne göre değişen bir şeydi, ayrıntılı bilgi için arayın.

Bu arada muhtemelen değişim yaparlar, tamirle uğraşmazlar kabul ederlerse.

Iyi günler birkaç gün önce aldığım ASUS marka monitörümde 2 tane ölü piksel çıktı. Bu yüzden aldığım yeri arayıp iade talep ettim fakat ürün açıldığı için iade almayacaklarını garantiye yollamamı söylediler. Servise göndersem ne yapabilirler ölü piksele? Ve bir şekilde iade etme şansım yok mu veya değişim?

Servise hiç girmeyin eğer paket içeriği tam ise 14 gün içinde iade almak zorundalar.

14 gün süreyi aşmadıysanız. Keyfimin kahyasımısınız iade edeceğim. Sizde bu ürünü paşa paşa iade alacaksınız diyip iade edin. Ne demek iade alamıyoruz garantiye gönderin. Yok artık..!

Açıldığı için iade kabul etmemek nedir ya? Açmadan ölü piksel olduğu içimize mi doğacakmış? Saçmalık.
Bencede saçmalık artık 2. El olduğu için almıyolarmoş
14 gün süreyi aşmadıysanız. Keyfimin kahyasımısınız iade edeceğim. Sizde bu ürünü paşa paşa iade alacaksınız diyip iade edin. Ne demek iade alamıyoruz garantiye gönderin. Yok artık..!
Valla bikaç kez söyledim ama fayda yok. Değişim ile uğraşmak istemediğim için iade edip yeni monitör alayım dedim de işte.
İki kez Acer EK220Q aldım iksindede ölü piksel vardı ve direk iade aldılar.

Not: Hepsiburadan satın aldım.
Bende ordan aldım ama bana niye böyle dediler anlamadım
Bahanesiz kutusu açılmış ürün alınmıyor diye biliyorum. Ama ölü piksel yeterli bir bahane bence.
Bencede yeterli ama gerçek
Her firma gibi ASUS'un da ölü pikseller için değişim koşulu var, şu kadar piksel olmalı diye.

4 diye hatırlıyorum ama türüne göre değişen bir şeydi, ayrıntılı bilgi için arayın.

Bu arada muhtemelen değişim yaparlar, tamirle uğraşmazlar kabul ederlerse.
Olmadı servise vericem işte artık ne yaparlarsa

Geri
Yukarı