Steam Farklı ülkeden oyun almak mümkün mü?

Amerika'da hesap açıp ne yapacaksın en ucuz oyun alan ülke sensin zaten.
Adamlar Türklere özel fiyatlandırma yapıyor bizim türkolar yine yurtdışından oyun alma derdinde ne komik.
Bazı oyunlar 20-30 lira da olsa Arjantin'de daha ucuz oluyor. Belki o yüzden soruyordur.
Edit: örnek olarak Türkiye'de 200 lira olan powerwash simülatör Arjantin fiyatı ile 120 lira.

Değerli hocam ne yazık ki yanlış bilgi vermişsiniz zira daha geçenlerde Rusya'daki bir arkadaşıma Türkiye'den COD MW2 aldım. Bunun için hesap açmak en sağlıklı ve güvenilir yol. 👋🏼
Merhaba sevgiili hocam. Demek istediğinizi anlayamadım. Yeni hesap VPN ile açılır fakat yine Türkiye hesabı olur. Bende inanır mısınız bilmem. Rus arkadaşıma Türkiye'den hesap açıp, türk hesabından türk hesabına oraya aktardım. Türk hesabına ruble atmaya çalıştı olmadı.

Merhaba sevgiili hocam. Demek istediğinizi anlayamadım. Yeni hesap VPN ile açılır fakat yine Türkiye hesabı olur. Bende inanır mısınız bilmem. Rus arkadaşıma Türkiye'den hesap açıp, türk hesabından türk hesabına oraya aktardım. Türk hesabına ruble atmaya çalıştı olmadı.

Ben hesap açıp oyunu TL olarak aldım ve akabinde ona hesabı verdim oradan giriş yaptı kıymetli ustam. 🥵☝🏼

Yanlış mı anladım acaba?🥀

Ben hesap açıp oyunu TL olarak aldım ve akabinde ona hesabı verdim oradan giriş yaptı kıymetli ustam. 🥵☝🏼

Yanlış mı anladım acaba?🥀
Bende dediğiniz şeyi yukarıda söyledim değerli hocam. Arkadaş başka ülkenin para biriminini kastetmiş, bu arada yaptığınız emoji hoşuma gidiyor. 🥵

Geri
Yukarı