Fast IPS TN panel kadar hızlı mıdır?

Biz yardımcı olmaya gelmiştik lakin sevgili @Süleyman Yusuf bizden önce davranmış.
Konuyla ilgili sorularınız ve bahsedilen modeller ile ilgili bilgi almak istediğiniz konular var ise bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca espor için ürettiğimiz ZOWIE modelleri haricinde casual oyuncular ve oyun/iş dengesi isteyenler için ürettiğimiz Mobiuz serisine de göz gezdirebilirsiniz:

Sağlıklı günler, iyi forumlar dileriz.
benq zowie xl2411k elimde yeşil piksel oluştu ekranda cok saçma bir sorun napmam gerekiyor bunun için acaba monitörü ilk açtığımda yok sonradan cıkıyor cok can sıkıyor monitörü dinlendirdiğimde bir süre yine yok sonra yine cıkıyor yeşil piksel

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 87
benq zowie xl2411k elimde yeşil piksel oluştu ekranda cok saçma bir sorun napmam gerekiyor bunun için acaba monitörü ilk açtığımda yok sonradan cıkıyor cok can sıkıyor monitörü dinlendirdiğimde bir süre yine yok sonra yine cıkıyor yeşil piksel
Yardım almak için yeni bir konu açın veya garanti ile iletişime geçin.

ben yorumlardan pek bişey anlamadım. başlıktaki soru ''fast ıps, tn panel kadar hızlı mıdır? ama hep monitör paylaşılmış. evet hızlıdır veya az bir fark vardır veya aratmaz gibi gibi kimse net birşey yazamamış.

ben yorumlardan pek bişey anlamadım. başlıktaki soru ''fast ıps, tn panel kadar hızlı mıdır? ama hep monitör paylaşılmış. evet hızlıdır veya az bir fark vardır veya aratmaz gibi gibi kimse net birşey yazamamış.
Attığım görseldeki değerleri 5 saniye ayırıp okusaydınız anlardınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı