Fastboot modda telefon gözükmüyor

Muhammet_Emin0

Centipat
Daha fazla  
Telefonuma Custom ROM yükleyeceğim fakat bilgisayar telefonu fastboot moduna aldığım halde görmüyor. Waiting for any device yazısı çıkıyor. Ne yapabilirim?

Telefonuma Custom ROM yükleyeceğim fakat bilgisayar telefonu fastboot moduna aldığım halde görmüyor. Waiting for any device yazısı çıkıyor. Ne yapabilirim?

Önce fastboot kilidini kaldırmalısın.
Gelişmiş sistem ayarlarından OEM kilit açmayı aktif edip kilit açma kodunu yazmalısın.
adb devicesBağlı cihazları gösterir
adb shellWindows komut isteminden android cihaz shell'e atlamak için
adb reboot bootloaderÖnyükleyici moduna önyükleme yapmak için
adb reboot recoveryKurtarma işlemine önyükleme yapmak için
adb get-serial noBağlı cihazınızın seri numarasını Alın
adb installUygulamaları adb üzerinden yüklemek için
adb install -rMevcut uygulamaları yeni sürümle güncellemek için
adb uninstall paket_ismi.uzantıBağlı cihazdan tüm uygulamaları veya paketleri kaldırmak için
adb uninstall -paket_ismi.uzantıUygulamaları kaldırdıktan sonra verileri ve önbellek dizinlerini koru
adb push <yerel> <hedef>Bilgisayarınızdan cihaza belirtilen bir dosyayı yükleyin
adb pullBelirtilen bir dosyayı cihazınızdan bilgisayarınıza aktarın
adb backupCihazınızdan PC'ye yedek alın
adb restoreYedeği telefonunuza geri yükleme
adb sideloadUygulamaları veya flaşlanabilir zip dosyasını cihazınıza sideload edin
adb logcatTelefondan gerçek zamanlı log alın
adb start-serveradb server işlemlerini başlatır
adb kill-serveradb server işlemlerini durdurur
adb reboot fastbootcihazınızı fastboot moduna yeniden başlatın
adb usbbilgisayarınıza USB kablosu ile bağlı tüm cihazları gösterir
adb devices //show devices attachedPC'nize bağlı tüm cihazların listesini görüntüler
adb connect cihazın_ip_adresiAndroid cihazınızın IP adresini bilgisayarınıza bağlayın
Fastboot komutları
fastboot devicesPC / dizüstü bilgisayarınızda bağlı cihazları gösterir
fastboot rebootCihazınızı baştan başlatmak için
fastboot reboot recoveryCihazınızı kurtarma moduna geçirmek için
fastboot oem device-infoÖnyükleyici kilit açma durumunu kontrol etmek için:
fastboot oem unlockYukarıdaki komut çalışmazsa, önyükleyicinin kilidini açmak için aşağıdakileri çalıştırın
fastboot flashing unlockBirkaç OEM bu komutu önyükleyicinin kilidini açmak için kullanabilir
fastboot flashing unlock_criticalBootloader ile ilgili bölümlerin de flaşlanmasına izin ver:
fastboot oem device-infobootloader kilidini kontrol et
fastboot flash recovery [recovery.img]Cihazınızdaki recovery işlemini flaşlamak için
fastboot boot [boot.img]Kalıcı olarak flaşmadan recovery'yi test etmek için
fastboot format:ext4 userdataVeri bölümünü biçimlendirmek için
fastboot flash boot [boot img name]flaşlanabilir boot.img'yi fastboot mode ile flaşla
fastboot getvar cidTelefonun ekran CID kontrolü
ROM'u Fastboot ROM zip paketi ile flaşlamak
fastboot -w
fastboot update <ROM'un konum satırı.zip>
Cihazı siler ve flash.zip'i flaşlar

Bootloader kilidi açık mı?

Kilit ile alakası yok. Fastboot driver yüklü mü?
USB 3 portunu mu kullanıyorsun? Cihaz modeli nedir?
Fastboot driver bilgisayar da kurulu değilse yoktur. Ben hiç kurmadım. Cihaz modeli GM8. MIUI 11 custom room u yükleyecektim yapamadım. Bootlandir kilidi fln da açık. Böyle şeylerden pek anlamiom zaten.

Fastboot driver bilgisayar da kurulu değilse yoktur. Ben hiç kurmadım. Cihaz modeli GM8. MIUI 11 custom room u yükleyecektim yapamadım. Bootlandir kilidi fln da açık. Böyle şeylerden pek anlamiom zaten.

Buradaki sürücüleri yükleyin.

Önce Fastboot kilidini kaldırmalısın.
Gelişmiş sistem ayarlarından OEM kilit açmayı aktif edip kilit açma kodunu yazmalısın.

Bende Samsung Galaxy J8 var SM-J810M diye bir adı var bu telefonun nasıl acarım internetteki tüm yolları denedim olmuyor OEM kilidi USB hata ayıklama açtım yine olmadi Odin Bootloader modundayken görüyor ama TWRP yukleyemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı