Fastcup guvenilir mi?

WiSo

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar.

Fastcup isimli bir site var. Burada 2V2 ve 5V5 500 dolar ödüllü turnuvalar düzenleniyor. Bunlara katılmak için hesabınızı doğrulayın diyor. Ve su bilgileri istiyor:

Hesabınızın doğrulanması için lütfen kimlik belgelerinizi hazırlayın - pasaport, ulusal kimlik kartı veya ehliyet. Lütfen belgenizin geçerli olduğundan emin olun.

Fotoğraf şeklinde istiyor. Sizce vermeli miyim? Güvenilir midir?

Adamlar boşuna koymamış bunları, az bakın da okuyun lütfen, ayrıca normal kullanıcı ne bilecek güvenli mi değil mi diye? kullanması lazım ilk önce.
1618506426960.png

Adamlar boşuna koymamış bunları, az bakın da okuyun lütfen, ayrıca normal kullanıcı ne bilecek güvenli mi değil mi diye? Kullanması lazım ilk önce.
Eki Görüntüle 976155

Dostum bende bilmediğim için konu açtım. Eğer kullanan varsa belki yazar diye. Ayrıca oralarda sayfalarca yazı var ve Rusça. Oto cevirme de yapılmıyor. Dediğim gibi kullanan veya bilgisi olan varsa yazar belki diye açtım.

Dostum bende bilmediğim için konu açtım. Eğer kullanan varsa belki yazar diye. Ayrıca oralarda sayfalarca yazı var ve Rusça. Oto cevirme de yapılmıyor. Dediğim gibi kullanan veya bilgisi olan varsa yazar belki diye açtım.

Tarayıcıda Steam oturumu aç. Sonra bu siteye Steam ile otomatik giriş yapması lazım. Eğer otomatik giriş yapmayıp kullanıcı adı-şifreyi sorarsa %100 dolandırıcı sitedir.

Belli ki kullanan yok diye dedim, aşağıda sözleşmeyi okuyun. Öyle web sitesi önemli bilgilerinizi alıp kaçabileceğini sanmıyorum. Yukarıda arkadaş demiş, steam hesabınız steam'de şifresi kayıtlı ise ve site sizi steam powered'a girişe yönlendirmeyip çakma bir steam sitesine yönlendiriyorsa dolandırıcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı