Çözüldü fastPay hesabı nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1Emin1

Hectopat
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
Arkadaşlar ben ininal kartla, fastPay’den istanbulkart’ima bakiye yükleyecektim ama ininal kartla fastPay’e para yuklenmiyormus, yapamadim ama fastPay’e kayit olurken TC nosu istemişti. Ben de girdim ve hesabı da kapatamıyorum. Hesap silme yok mu? Var mı? Varsa nerede var? Yazarsanız sevinirim. Acaba TC no ile bir şey yapabilirler mi? Ne yapabilirler ve İstanbul karta normalde bakkaldan kirtasiyeden yukleme yapiliyor ama internetten nasil yukleme yapilabilir ve duraklarda talimat yukleme noktası diyor o da ne demek? Yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DenizBank’ı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanın ya da sitelerindeki iletişim formunu kullanın. Koca banka zaten, sorun çıkarmaz. Arada iyi kampanyaları oluyor. Bu arada DenizBank ATM’sinden de para yükleyebiliyorsunuz.
DenizBank’ı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanın ya da sitelerindeki iletişim formunu kullanın. Koca banka zaten, sorun çıkarmaz. Arada iyi kampanyaları oluyor. Bu arada DenizBank ATM’sinden de para yükleyebiliyorsunuz.

Çözüm
Resmi bankanın uygulaması o. Sorun yaşayacağını sanmam. Ben istanbulkart için kullanıyorum 2 yıldır.

Diğer konuları bilmiyorum ama TC kimliğin ile hiç bir şey yapılmaz. 2000‘lerde değiliz artık yok öyle bir şey yaparlar falan diye korkun vardır illaki ama bir şey yapmaları için senin sözlü ve yazılı beyanını almaları gerek, o konuda korkun olmasın.

Denizbank’ı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanın ya da sitelerindeki iletişim formunu kullanın. Koca banka zaten, sorun çıkarmaz. Arada iyi kampanyaları oluyor. Bu arada denizbank ATM’sinden de para yükleyebiliyorsunuz.

Sitesinden iletişim yerinden hesabı kapatmak için ismimi, e-posta, telefon numarasi girdim sonra en kısa sürede size donucez mi falan öyle bir şey yazdı ama bir şeyi merak ediyorum yani e-posta mi gelecek yoksa aricaklar mi ve ayriyeten ben daha 18 yaşıma gelmedim ve yaş sınırını da araştırdım fakat bir şey bulamadım sıkıntı olur mu acaba?

E-posta da gelebiliyor, arayabiliyorlar da SMS de atabiliyorlar. fastPay elektronik cüzdan tarzı bir şey diye yaş limiti 18 değil. DenizBank müşterisi olanların limitleri daha yüksek oluyor ve hepsi o kadar. Bazı banka kartlarını almak, ATM’den para yüklemek için 18 olma şartı yok sonuçta.

E-posta da gelebiliyor, arayabiliyorlar da SMS de atabiliyorlar. fastPay elektronik cüzdan tarzı bir şey diye yaş limiti 18 değil. DenizBank müşterisi olanların limitleri daha yüksek oluyor ve hepsi o kadar. Bazı banka kartlarını almak, ATM’den para yüklemek için 18 olma şartı yok sonuçta.
Teşekkür ederim, sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı