fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 105B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birisi aydınlatabilir mi, anlamadım.

100 TL Steam Kod alsam ve kodu kullansam, bana 100 TL'yi geri mi iade ediyorlar ?
Direkt açıklama: "02-11 Aralık arasında 100 TL'ye kadar fastPay'inle alacağın Dijital Kodların 100 TL'ye kadar olan kısmı bizden.". 17 Aralık itibarıyla ödediğiniz 100 TL, fastPay hesabınıza geri yansıtılıyor. Bunu da tekrar banka hesabınıza alabilir ya da ATM'den çekebilirsiniz.

Ben de aldım 100 tl lik anında kod geldi.

Fast pay müşteri hizmelerini arayıp sordum "Evet 100 TL'lik kod alırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız." dediler.

Arkadaşlar zaten bu resmi sitesinde yayınlanıyor. Şuan SS alın geçin çok tedirginseniz. Zaten geri göndermezlerse dolandırıcılığa giriyor alenen. Bende aldım kod hemen geldi, kullanmadım ama geldi yani direkt.

Son düzenleme:
Ben giriş yapamadım. Hesabınız var diyor ve girmiyor. Daha önce hesap açmak mı yasak? Giriş butonu neden yok?

Adsız.png

Ziraat banka kartımda para var, internet alışverişine açık fakat kabul etmiyor. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat banka kartımda para var, internet alışverişine açık fakat kabul etmiyor. Sorun ne olabilir?

EFT ile 100 TL'lik bakiye atıp kod alabilirsin hocam. İşlem ücreti olarak 1-2 TL mi ne kesiyor. Bende de aynı sorun vardı öyle yaptım sabah..

Kredi kartını sorunsuz bir şekilde ekleyebilen var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı