fastPay ile Steam stoğuna takılmadan cüzdan kodu alma

Bu nasıl konu hocam, ortadan dalmışsınız ''100₺ ye kadar bedava'' diye ama 100₺ kod alınca onlar mı veriyor, FastPay mi veriyor, kodu kim sağlıyor hiç bir şey yazmamışsınız. Nasıl rehber bu, rehber mi o da belli değil gerçi. Detaylı bir anlatım yapsaymışsınız da biz de bulmaca çözer gibi ne olduğunu anlamaya çalışmasaymışız.
O kadar insan anlamış sen anlamamışsın gelip de konuyu baltalama. Doğru düzgün anlamadığın kısmı sorarsın ben de cevaplarım. Saygısızlığın manası yok.
Yeşilyurtgame stok konusunda sorun çıkartıp bakiyeyi geri çekerken komisyon alıyor diye okudum birkaç yerde. Doğru mudur bu?
Vallahi öyle bir şeyden haberim yok fakat ben bir sıkıntı yaşamadım anında kodu verdiler ben de Steam'e tanımladım kodu. Sorun olacağına ihtimal vermiyorum ama yoğunluk falan olursa belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar insan anlamış sen anlamamışsın gelip de konuyu baltalama. Doğru düzgün anlamadığın kısmı sorarsın ben de cevaplarım. Saygısızlığın manası yok.

Vallahi öyle bir şeyden haberim yok fakat ben bir sıkıntı yaşamadım anında kodu verdiler ben de Steam'e tanımladım kodu. Sorun olacağına ihtimal vermiyorum ama yoğunluk falan olursa belki.

Bu kısımda takıldı 1-2 saat uğrasım. fastPay Wi-Fi bağlantısı açık oldugu için numaranı kontrol edemedim.

Soruma cevap verirmisin o halde ?

Beyler herkes buradan detaylı incelesin, ardından bu konuya tekrar dönsünler:

Aynen alışveriş yaptım, stok sorunu olmadı. Hemen teslim ettiler.

bana steam siparişi verdim yeşilyurtgame den ama pin smsi gelmedi aynı şekilde mailde gelmedi destek de cevap vermiyor 20 dakikadır mail attım geri dönüş yok

@AslanOnbir Yeşil Yurt Game'den aldım, kodlar SMS ile gönderilecektir yazdı, bekliyorum hiçbir ses soluk yok, MH'yi aradım açmadılar, mesaj yazdım cevapta vermediler, şu an şu moddayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yarım saat sonra gelen müşteri temsilcisi cevabı:
-Maalesef stokta yok gün içerisinde akşam saatlerinde tarafınıza ileitlmiş olur

Merak ettiğim tek bir şey var. Ben fastpay üzerinden kodu alacağım zaman kart eklemek zorunda mıyım iade etmeleri için yoksa gidip ATM den para yatırıp alsam yine iade edilir mi? Bazıları kart lazım diyor bazıları olur diyor kafam çok karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı