Fat Bike bisiklet alınır mı?

MacTavishAO

Picopat
Tasarımı çok hoşuma gidiyor. Kron XC 75 bisikletim var memnunum. Elektrikli motor takmayı planlıyordum ama fat bike modellerini gördüm ve gerçekten harika görünüyorlar. Ama ölçüleri bulabildiğim en fazla 26 jant 18 kadro. Şu an kullandığım 27.5 jant 19 kadro küçük gelmesinden korkuyorum. Alınır mı sizce? Alıp ona mı motor taktırmalıyım yoksa elimdekiyle devam edeyim mi? Boyum 183.
@KojiroHyuga04

Tasarımı çok hoşuma gidiyor. Kron XC 75 bisikletim var memnunum. Elektrikli motor takmayı planlıyordum ama fat bike modellerini gördüm ve gerçekten harika görünüyorlar. Ama ölçüleri bulabildiğim en fazla 26 jant 18 kadro. Şu an kullandığım 27.5 jant 19 kadro küçük gelmesinden korkuyorum. Alınır mı sizce? Alıp ona mı motor taktırmalıyım yoksa elimdekiyle devam edeyim mi? Boyum 183.
@KojiroHyuga04
Harikalar gerçekten ama kullanan bir arkadaşım vardı sadece işkence diyordu 2 3 yıll kullanıp sattı.

@KojiroHyuga04
Pilli bisikletde elektrikli fatbike modelleri var onlara bir gözatın isterseniz. Normal fatbikelar yorucu olur bence ama daha konforlu olurlar.

Alınır bacak kası yaparsın benim vardi çalındı carraro fat bike yokuslarda yorulursun tavsiyem elektrikli ve katlanabilir al diğer türlü fat bikeleri çalıyorlar eve koyman lazim.

Bisiklet bence pişmanlık senin yerinde olsam ulaşım için bir cihaz alacak olsam tercihim scooterdan yana olurdu hem katlanır eve koyabilirsin çalınma ihtimali düşük evin içinde hem de yorulmadan rahat rahat gidersin eğer kullanmak istemezsen de sıcak falan olur başına güneş geçer katlayip taksinin bagajına ya da otobüste dolmuşta elinizde tutarak seyahate devam edebilirsiniz.

@KojiroHyuga04
Hocam küçük gelebilir, kadro boyu aynı olsa da teker boyu küçük.

Fat bike pişmanlıktır eğer gerçekten meraklısı değilse alınmamalı.

Tekerler büyük olduğu için tura gitmeye kalksanız sizi bayağı yorar.

@KojiroHyuga04 O zaman hiç almayayım. 73 kiloyum, 250W elektrikli motor yeterli gelir mi? Beni komple bir yokuştan çıkarmasını beklemiyorum. Hafif eğimde pedal çevirirken yardımcı olsun sadece. Birde eğimden inerken çalıştırırım.

Geri
Yukarı