FAT32'ye 7 GB dosya atmak mümkün mü?

Patlamismisir

Femtopat
Daha fazla  
Bir USB belleği FAT32 olarak kullanmam lazım ama içine yükleyeceğim dosyalar 6-7 GB arası değiştiği için yükleyemiyorum. Ne yapmam lazım? FAT32 formatında kullanmam gerekiyor başka formata biçimlendiremem.

Bir USB belleği FAT32 olarak kullanmam lazım ama içine yükleyeceğim dosyalar 6-7 GB arası değiştiği için yükleyemiyorum. Ne yapmam lazım? FAT32 formatında kullanmam gerekiyor başka formata biçimlendiremem.

PS3 için mi kullanıyorsunuz?
Genelde FAT32 PS3 için kullanılıyor çünkü.

Bu FAT32 sınırlamasından dolayıdır. 4GB' tan büyük olan dosyalar FAT32 hacmine kaydedilemez. Flaş belleği exFAT veya NTFS' e biçimlendirme sorunu çözecektir.

FAT32 en fazla 4 GB destekliyor. Üstünde depolama alanını da dosya aktarımını da desteklemez.

USB'yi exFAT formatında da mı biçimlendiremiyorsun?

PS3 için mi kullanıyorsunuz?
Genelde FAT32 PS3 için kullanılıyor çünkü.

Xbox 360, aynı sayılır.

WinRAR ile dilediğin boyutlarda parçalara ayırıp öyle atabilirsin.

Denedim 2'şer 2'şer parçaladım sonra flash bellekte birleştirirken 4 GB'tan büyük dosya atmazsın dedi olmadı.

FAT32 en fazla 4 GB destekliyor. Üstünde depolama alanını da dosya aktarımını da desteklemez.

USB'yi exFAT formatında da mı biçimlendiremiyorsun?

Biçimlendirebilirim ama Xbox kabul etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı