Fatal DirectX error hatası

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Hitman absolution oynuyordum ekran gidip gidip geldi ve en son siyah ekran çıktı ondan sonra bu hatayı verdi:
Birkaç gün önce BF4 oynarkende bu hatayı aldım DirectX sürümüm güncel DirectX 12 ekran kartım GeForce MX 130 2 GB.

2022-02-02.png

Aygıtın çıkarıldığı yazıyor. Isıdan dolayı donanımsal bir hasar da görmüş olabilir. Eski Lenovo cihazımda da aynı sorunlarla ve ekranın yüzlerce renkli kareyle dolmasıyla karşılaşmıştım, en sonunda harici kart gümledi. Güç tasarrufu odaklı bilgisayarlar zorlamaya gelmiyor.

Aygıtın çıkarıldığı yazıyor. Isıdan dolayı donanımsal bir hasar da görmüş olabilir. Eski Lenovo cihazımda da aynı sorunlarla ve ekranın yüzlerce renkli kareyle dolmasıyla karşılaşmıştım, en sonunda harici kart gümledi. Güç tasarrufu odaklı bilgisayarlar zorlamaya gelmiyor.

Aklıma geldi ya MSI afterburnerdada 0 derece 0 MHz yazıyor ekran kartına.

Bir de ASUS GPU Tweak kullanıyorum orada ekran kartını maksimum 70iken 80 derece yaptım 3 yıldırda bakım yaptırmadım en sonunda gümledi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı