Fatih Terim'in Milli Takım'dan istafasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Galatasaray ile anlaşma yapacağına adım kadar eminim. Para için falan değil zaten Türkiye'de en çok kazanan teknik direktör Fatih Terim bu mevzu para değil. Galatasaray'ın başına geleceğini düşünüyorum. Geldiği sezon da büyük ihtimal şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturacaktır. Beşiktaş'a şerefli 3.lük Fenerbahçe'ye de euroleague hayırlı olsun :)

Hiç sevmem kendisini aklıma hiç haketmediği büyük paralar geliyor ve şimdi hatırlamıyorum ismini ama italyada teknik direktörlük yaparken takımda oynayan yabancı oyuncu yıllar sonra bize taktik vermiyordu demişti. İnşallah bir daha da gelmez.

Normalde bu konunun yerinin burası olması doğru değil fakat mevzu bahsi geçen kişinin normal bir spor adamının davranışları dışında, özel hayatında yaptıklarıyla gündeme gelmesinden hiç yadırgamadım. Umarım teklif gelirde yurt dışına gider.

Son düzenleme:
Ülkeyi soyduğu yeter, yürüsün gitsin. Aldığı paranın haddi hesabı yok. Kimse de "Ya işte ülkemizin başarısında rol oynuyor çok fedalar bir insan" ayağına yatmasın kalbini kırarım.
Kazandığı paranın farkında mı Fatih Terim?

Başarısına sonsuz saygım olmasına karşın, gerek ingilizce telafuzu gerek de oyunculara maç sırasında taktik verirken yaptığı el hareketleri ile çok komik biri olarak buluyordum kendilerini.
Eğer milli takıma Şenol Güneş geçerse bir Beşiktaşlı olarak kendisinden ömür boyu nefret ederim. :D
Özet olarak, isabet olmuş.
Beşiktaş camiasında da çalıştım ben, sen hiç merak etme 2 yıldır Süper Lig şampiyonluğunu kazandırıp 3. yıldızı taktıran adamı Fikret Orman hiçbir yere bırakmaz. Ki açıklamalarda da bulundu, kimse kusura bakmasın Şenol Menol yok diyor :D

Ülkeyi soyduğu yetmedi mi? Halen görevde kalmasını isteyen birilerini görmek midemi bulandırır açıkçası. Bunun futbolcu versiyonu da Arda Turan, Burak Yılmaz, Gökhan Gönül tipi insanlar.

Ayrıca beyimize TFF tazminat ödeyecekmiş 3.5 milyon Euro. Gitmeden de son vurgunu yaptı.

Beşiktaş camiasında da çalıştım ben, sen hiç merak etme 2 yıldır Süper Lig şampiyonluğunu kazandırıp 3. yıldızı taktıran adamı Fikret Orman hiçbir yere bırakmaz. Ki açıklamalarda da bulundu, kimse kusura bakmasın Şenol Menol yok diyor :D
Hiç bilemedim şimdi. :D
Zaten hoca da gitmek istemiyordur. Ben olsam ben de gitmem. :D

Hiç bilemedim şimdi. :D
Zaten hoca da gitmek istemiyordur. Ben olsam ben de gitmem. :D
Beşiktaş artık eski Beşiktaş değil. Beşiktaş'ın parası var bir kerem artık.
2015 senesinde stat henüz yapım aşamasındayken mali sıkıntılar yaşanıyordu.

Şenol Hoca geldi, Vodafone Arena açıldı ilk maçını Bursa ile yaptık :) 2 sene üst üste şampiyonluklar geldi. Kasa doldu, mağazalar da iş yaptı haliyle.
Şuan güçlü bir Beşiktaş var, kimsenin keyfi için de düzeni bozdurmazlar.

Milli takımın zaten cılkını çıkardılar. Kavgaya gidip dayak yiyen bir adamdan bahsediyoruz :)
Dedikodusu bitmeyen bir takımdan aynı zamanda. Yol vereceksin abi hepsine yol vereceksin, kendilerini vazgeçilmez zannediyorlar.

@BilgisayarKurdu yol verme kısmına kesinlikle katılıyorum. Çok daha iyi oyuncular varken hatır için oynayan adamlar var ya. Böyle bir mantıksızlık ancak bizde olur zaten. Kökten bir kadro değişimi umarım yeni gelen hocayla olur. Bu arada Beşiktaş vermek istemese de takım tutmayan biri olarak benim gönlüm Şenol hocadan yana. Onun kadar düzgün, karakterli, sempatik bir teknik direktör yok ülkede. Tabii Beşiktaş taraftarı olsam ben de gitmesini istemem :)

O kadar para alıp hiçbir halt yapmayan adam. Pirlo bile kitabında bir bölüm ayırmıştı Fatih Terim için. "Sadece bağırıyor taktik falan yok. Hatta kendi çizdiği tabloyu kendi de anlamıyor." diye. Herşeyi bitirdi şimdi bir de mafyacıklığı kalmıştı o da tam oldu. Bu arada Çeşme'deki olay zaten karakterini ortaya net şekilde döktü. Zaten gideceği yer belli. Galatasaraylı arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı