Faturada 2. IMEI olmaması vergisiz telefona engel mi?

Bende aynı şekil M34 aldım. Faturanın gelmesini bekliyorum gelsin direk başvuracağım. Zaten 2. imeyi başvururken giriyorsun. Bir de tek IMEI yazıyor diye sıkıntı çıkarıyorlarsa zaten mağdur olmayacak kişi sayısı çok azdır. Zannetmiyorum öyle bir şey yapacaklarını ama belli olmaz tabii.

Bende aynı şekil M34 aldım. Faturanın gelmesini bekliyorum gelsin direk başvuracağım. Zaten 2. imeyi başvururken giriyorsun. Bir de tek IMEI yazıyor diye sıkıntı çıkarıyorlarsa zaten mağdur olmayacak kişi sayısı çok azdır. Zannetmiyorum öyle bir şey yapacaklarını ama belli olmaz tabii.

CİMER'e bilgi talebinde bulundum ben bekliyorum bakalım yarın gelirse cevap bilgilendiririm sizi de.

Hepsiburada üzerinden M34 aldım. Hatta konusunu da açmıştım. Hepsiburada faturaya ne TC ekliyor ne de ikinci IMEI. TC ekleme konusunda bireysel alışverişlerde yasal zorunluluk bulunmuyor. Yalnız IMEI konusunda müşteri temsilcisi bayağı bayağı '' Bu telefon tek IMEI ile çift sim kart çalıştırıyor bu telefonu öyle üretmişler ikinci IMEI'si yok bunun.'' dedi. Adama çift IMEI'den telefon kapanıyor yani otomatik diyorum BTK'dan ve yaptırımlardan haberi bile yok. Böyle bilgisiz müşteri temsilcileri ile çalışmaları benim gözümde değerini düşürdü Hepsiburada'nın. Yahu bilmiyor olabilirsin de bari bilmediğin şeyde ısrar etme. Ben de maalesef bu şekilde yapacağım başvuruyu.

Hepsiburada üzerinden M34 aldım. Hatta konusunu da açmıştım. Hepsiburada faturaya ne T.C. Ekliyor ne de ikinci IMEI. T.C. Ekleme konusunda bireysel alışverişlerde yasal zorunluluk bulunmuyor. Yalnız IMEI konusunda müşteri temsilcisi bayağı bayağı " bu telefon tek IMEI ile çift SIM kart çalıştırıyor bu telefonu öyle üretmişler ikinci IMEI'si yok bunun." dedi. Adama çift IMEI'den telefon kapanıyor yani otomatik diyorum BTK'den ve yaptırımlardan haberi bile yok. Böyle bilgisiz müşteri temsilcileri ile çalışmaları benim gözümde değerini düşürdü Hepsiburada'nın. Yahu bilmiyor olabilirsin de bari bilmediğin şeyde ısrar etme. Ben de maalesef bu şekilde yapacağım başvuruyu.

Çok teferruatlı bir süreç gerçekten. Yapacak bir şey yok başvurup sonuç bekleyeceğiz.

Hepsiburada üzerinden M34 aldım. Hatta konusunu da açmıştım. Hepsiburada faturaya ne TC ekliyor ne de ikinci IMEI. TC ekleme konusunda bireysel alışverişlerde yasal zorunluluk bulunmuyor. Yalnız IMEI konusunda müşteri temsilcisi bayağı bayağı '' Bu telefon tek IMEI ile çift sim kart çalıştırıyor bu telefonu öyle üretmişler ikinci IMEI'si yok bunun.'' dedi. Adama çift IMEI'den telefon kapanıyor yani otomatik diyorum BTK'dan ve yaptırımlardan haberi bile yok. Böyle bilgisiz müşteri temsilcileri ile çalışmaları benim gözümde değerini düşürdü Hepsiburada'nın. Yahu bilmiyor olabilirsin de bari bilmediğin şeyde ısrar etme. Ben de maalesef bu şekilde yapacağım başvuruyu.
Ben sipariş vermeden bir müşteri temsilcisine sorayım dedim, bana dediği şey şu:
Şu anda ekiplerimiz konu hakkında çalışmalarını sürdürmektedir. Faturanızda bu bilgilerin yer almaması durumunda bizlere ulaşabilirsiniz size memnuniyetle destek olunacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı